Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ІННОВАЦІЇ DOW

13.10.2020

9-й рік поспіль DOW з’являється в списку R&D 100 awards і 7-й рік поспіль отримує більше нагород, ніж будь-яка інша компанія

П'ять інноваційних технологій від Dow нещодавно були визнані нагородами R&D 100 Awards, яка визначає 100 найкращих революційних технологій, впроваджених протягом минулого року. R&D 100 відзначає піонерів інновацій та їх внесок в науку та технології та вважається однією з найпрестижніших програм нагородження за інновації.


«Наші інновації продовжують позиції Dow поставляти диференційовані продукти і рішення для наших клієнтів, в результаті чого цінність для наших акціонерів і рішення деяких з найбільш великих проблем в світі», сказав A.N. Sreeram , старший віце - президент з досліджень і розвитку, і головний директор з технологій. «Це визнання від R&D 100 відзначає відданість, досвід і творчі здібності вчених та інженерів Dow, які розробляли ці інновації, які одночасно забезпечували продуктивність та стабільність для наших клієнтів».


Цього року нагороджені технології від Dow включають:

  • DOWSIL™ EC-6601 Електропровідний клей пропонує поступову зміну продуктивності електропровідних клеїв, що має вирішальне значення для нових застосувань в автономному керуванні, камер та додатків базової станції 5G.
  • DOWSIL™ EI-2888 Силіконовий інкапсулянт без грунтовки - новий запатентований матеріал Dow має унікальну ефективність інкапсуляції без грунтовки, що поєднує в собі чудовий світлодіодний захист для гнучких і жорстких світлових приладів до типових підкладок.
  • Поліолефінові еластомери ENGAGE™ 11000 - Поліолефінові еластомери ENGAGE ™ (POE) призначені для того, щоб термопластичні олефіни (ТПО) відповідали різним цільовим характеристикам, особливо в зонах впливу низьких температур, потоку розплаву, міцності розплаву, гнучкості та м’якості.
  • NEOSEED® NR-8800 емульсія - міцна водовідштовхувальна емульсія для синтетичних тканин на основі силікону, розроблена спільно компаніями Nicca Chemical Co та Dow.
  • Поліолефінова дисперсія RHOBARR™ 320 для паперу та картону - Поліолефінова дисперсія RHOBARR ™ 320 - це водна функціоналізована поліолефінова дисперсія, призначена для нанесення бар’єрних покриттів на папір.


Джерело: Dow