Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОТИ ПАКУВАЛЬНОЇ ЛІНІЇ

07.02.2022

Багатоголівкові ваги Yamato Scale пропонують широкий спектр технологічних застосувань для підвищення продуктивності процесу зважування та пакування. Однією з них є функція пам’яті багатоголовкових ваг.

 

Характеристики багатоголівкового вагового дозатора пам'яті

 

Залежно від моделі ці машини виконують до 480 зважень за хвилину. Підвищена продуктивність є результатом того факту, що ці машини мають рівну кількість сегментів пам’яті і, таким чином, більше можливостей під час пошуку комбінацій. Обладнання багатоголівкових ваг дозатора пам'яті відноситься як до програмного, так і до апаратного рівня.

 

У ємностях зважування не відбувається. Тут кількість продукту лише «тимчасово зберігається» і чекає відповідної комбінації для досягнення оптимальної цільової ваги. Завдяки функції пам’яті вага має більше можливостей комбінування, а отже, швидша та точніша.

 
 
 
 

Якщо кількість продукту у ваговому дозаторі (зелений) відповідає цільовій комбінації, відкриваються лише зовнішні дверцята, і продукт потрапляє безпосередньо у дозатор для збору.

 
Якщо кількість продукту у дозаторі зважування (зелений) не вписується в комбінацію, внутрішні дверцята відкриваються, і продукт переноситься у дозатор з пам’яттю (синій). 

 

                                                                                                                                                 

Переваги багатоголовкового вагового дозатора Memory

  • Підвищена продуктивність
  • Гнучкість
  • Ефективність витрат
  • Економія простору
  • Підвищена точність
  • Більше варіантів поєднання
Джерело: Yamato