Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЧОМУ BOBST ПРАГНЕ СПРОСТИТИ ВИРОБНИЦТВО ЕТИКЕТОК?

28.08.2023

BOBST прагне спростити виробництво етикеток для своїх клієнтів разом із широкою партнерською мережею, і будуть демонструвати наші інноваційні рішення на Labelexpo. Рішення, представлені на заході, базуються на трьох ключових тенденціях, які формуватимуть майбутнє нашої галузі до 2030 року:  


Товар проти високої вартості: ринкова динаміка демонструє явний відхід від більш збалансованого розподілу, спрямовуючи ресурси як до нижньої, так і до верхньої межі спектра. Від утилітарних програм із низькою націнкою до складних, високовартісних рішень для етикеток, що включають інтеграцію безпеки, можливості радіочастотної ідентифікації (RFID) і мистецьки вишуканий дизайн. 

 

Сталий розвиток як головний пріоритет: до 2030 року попит на стійкі та екологічно чисті етикетки різко зросте, і для кожного власника бренду стане пріоритетом зменшення впливу упаковки на навколишнє середовище. 

 

Нестача робочої сили: індустрія етикеток стикається з наслідками зміни поколінь і розвитку навичок. Щоб впоратися з цим, рішення машини для друку етикеток повинні бути зручними для користувача, з мінімальним людським втручанням і швидким навчанням, забезпечуючи ефективне використання та роботу некваліфікованими операторами. 

 

BOBST співпрацює з партнерами та клієнтами, щоб знайти шляхи для проактивного вирішення проблем, з якими стикаються виробники етикеток.  

 

Яку доступну підтримку пропонує  BOBST для цих трьох тенденцій, наведених вище?  

Коммерціалізація виробництва етикеток означає мінімізацію людської взаємодії в усьому виробничому процесі. Людські помилки та неефективні робочі процеси коштують дорого та несумісні з товарним виробництвом, де низька маржа вимагає ефективної конкуренції. Екологічність необхідна для зменшення впливу упаковки на навколишнє середовище.

 

Ці три тенденції мають дещо спільне. Їм потрібні інновації та пристрасть до пакувальної галузі. Завдяки більш ніж 130-річному досвіду та понад 1100 етикетувальним машинам, встановленим по всьому світу, у BOBST є обладнання, рішення та необхідні технічні знання. 

 

Компанія запрошую вас відвідати їх на Labelexpo та на власні очі побачити, що означає BOBST. 

 

Джерело: BOBST

 

Why is BOBST aiming to simplify label production