Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КОМПАНІЯ W&H НА ВИСТАВКАХ У ПІВНІЧНІЙ АМЕРИЦІ

14.04.2022

Компанія W&H у березні 2022 р. брала участь у двох виставках у Північній Америці: FTA INFOFLEX у Форт-Уерті, штат Техас, 14-15.03.2022 та нової PTXPO у Роузмонті, штат Іллінойс, 29-31.03.2022.


«Ми з командою з нетерпінням чекали на зустріч з представниками галузей друку та екструзії на виставці INFOFLEX та новій виставці PTXPO у березні. Особисті зустрічі з фахівцями цікавих бесіди з клієнтами, конкурентами та іншими гравцями галузі – це дуже важливо для обміну думками, що, на мою думку, допомагають галузі в цілому. Ми ретельно готувалися, щоб мати можливість обговорити такі актуальні теми, як автоматизація, ефективність та сталий розвиток», – каже Ендрю Вілер, президент компанії W&H у Північній Америці.

 

На виставці INFOFLEX вся команда друкарів W&H була присутня на стенді для спілкування та надання консультацій клієнтів. Основну увагу на виставці було приділено портфоліо флексографських друкарських машин, включаючи NOVOFLEX II, VISTAFLEX та MIRAFLEX II, з яких понад 750 машин уже продано по всьому світу. Презентації та консультації фахівців компанії зосередилися на модулях автоматизації для підвищення ефективності та системи RUBY IoT для моніторингу, реєстрації, аналізу та оптимізації роботи машин.

 

Перша виставка PTXPO, орієнтована на екструзійний сегмент індустрії пластмас та організована компанією Gardner Media і – видавцем журналу Plastics Technology, була чудовою нагодою представити нових членів нашої команди екструзійників: Тодда Крупа, Кесі Фейрбарна та Майкла Гірника. Давні соратники Кетрін Меттсон та Нік Нігро також взяли участь у проєкті. Основні теми зустрічей та дискусій стосувалися проблем та перспектив екструзії видувних та поливних плівок, циркулярної економіки та ефективності виробництва.

 

Ендрю Уілер, президент компанії W&H у Північній Америці.