Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Високий попит на захисний одяг для медичної галузі

03.07.2020

Burger King

Криза Covid-19 піддає світовому виробництву гігієнічних засоби серйозні випробування. У березні Reifenhäuser тимчасово виготовив metlblown для виготовлення приблизно одного мільйона масок для обличчя на день у своєму технологічному центрі. Зараз компанія перетворила ще одну дослідну лінію для виробництва. Перша партія виробляє 110 метричних т захисної плівки для провідного світового виробника медичного одягу для використання в лікарнях. Наразі підвищений попит на комбінезони, які носять для лікування високоінфекційних хворих на коронавірус. Цього обсягу достатньо для приблизно 1,2 млн комбінезонів.

Компанія Reifenhäuser, виробник ліній для екструзії полімерів, зазвичай використовує технологічний центр для досліджень та розробки нових програм у співпраці зі своїми замовниками. Одна з доступних ліній на даний час працює 24/7. Плівка захищає від інфекцій, але дозволяє поникати повітрю, що є життєво важливим для лікарів, які повинні носити комбінезони протягом тривалого періоду часу. Дихання відбувається завдяки структурі пор у матеріалі, яка отримується спеціальним додаванням карбонату кальцію з подальшим процесом розтяжки (Reifenhäuser EVO Ultra Stretch).

Хайно Клауссен-Маркефка, керуючий директор Reifenhäuser Blown Film, пояснює: «Наш намір у цьому проєкті - зробити ще один внесок у зміцнення виробничих потужностей, які наразі вичерпані, щоб забезпечити достатній обсяг високоякісного захисного одягу під час кризи коронавірусу. І ми раді використовувати для цього наші пілотні лінії».

На тій самій лінії, крім сертифікованої медичної захисної плівки, також можливо виробляти гігієнічну плівку для використання в памперсах. Технологія Ultra Stretch також може бути використана в інших прогресивних програмах, таких як рециркуляційна плівка All-PE (заміна ПЕТ). Тому виробничий підрозділ можна гнучко використовувати для реагування на різноманітні вимоги ринку і поза надзвичайних ситуацій чи кризи.

Джерело: Reifenhäuser