Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

VERSYNTA FFP

12.03.2021

У фармацевтичній промисловості відбувся помітний зсув: все більше і більше дорогих біотехнологічних препаратів для невеликих груп пацієнтів вимагають дуже гнучкого обладнання для наповнення, яке забезпечує точний вихід продукції при низькому обсязі виробництва. Відповідно, Syntegon Technology розробила нове портфоліо: зараз компанія поєднує рішення для невеликих та мікросерійних додатків під назвою Versynta. Нове, модульне рішення для невеликих партій Versynta FFP - це індивідуально налаштована машина з інтегрованим ізолятором для заповнення асептичних та сильнодіючих рідких активних інгредієнтів.

Versynta FFP розшифровується як гнучка платформа для наповнення. «Ми пропонуємо фармацевтичним виробникам, науково-дослідним лабораторіям та біотехнологічним стартапам поєднання стандартизації та високої модульності з короткими термінами поставки», - говорить Клаус Уллерр, старший менеджер Syntegon. Платформа базується на заздалегідь розроблених і перевірених модулях, які можна гнучко поєднувати. Versynta FFP обробляє до 3600 контейнерів на годину та має 100-відсотковий контроль в процесі.

 

Versynta FFP можна легко переналагодити на різні типи упаковки, такі як флакони, шприци та картриджі, а також різні системи наповнення, включаючи одноразові рішення. Замість цілих модулів потрібно замінити лише деталі форматування, які також були зведені до мінімуму.

 

Клієнти та зацікавлені сторони можуть випробувати переваги нової платформи Versynta у прямому ефірі 15 та 16 червня в Achema Pulse та на віртуальному заході Syntegon з 22 по 24 червня 2021 року.

 

 

Джерело: Syntegon