Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

VDMA: ВЕЛИКЕ ЗРОСТАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ НА ПАКУВАЛЬНІ МАШИНИ

16.12.2020

За повідомленням Спілки німецьких машинобудівників VDMA , в жовтні 2020 р надходження замовлень на підприємства сектора виробництва харчового і пакувального обладнання зросла на 4% в порівнянні з показником минулого року.

Обсяг замовлень, що надійшли всередині країни скоротився на 27%, закордонні замовлення виросли на 10%. За період з січня по жовтень 2020 р обсяг замовлень, що надійшли на підприємства сектора, згідно з даними VDMA, все ще на 12% нижче за показник за аналогічний період минулого року (внутрішні замовлення - мінус 15%, закордонні замовлення - мінус 11%).


Позитивна динаміка обумовлена різким зростанням попиту на пакувальні машини: в жовтні 2020 р замовлення на пакувальні машини (за винятком машин для упаковки напоїв) виросли в цілому на 17% в порівнянні з показником попереднього року. Внутрішні замовлення скоротилися на 17%. У свою чергу, обсяг замовлень, що надійшли з-за кордону виріс на 24%. Замовлення з країн-партнерів по зоні євро виросли на 4%, а замовлення з країн, що не входять в єврозону, були на 28% вище, ніж в жовтні 2019 р


У період з січня по жовтень обсяг замовлень, що надійшли на поставку пакувальних машин (за винятком машин для упаковки напоїв) всього на 4% нижче, ніж за той же період минулого року (внутрішні замовлення - мінус 12%, міжнародні замовлення - мінус 2%).


З обладнанням для харчової промисловості справи йдуть інакше: попит на нього в жовтні скоротився на 13% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Внутрішні замовлення впали на 17% в порівнянні з минулим роком, а замовлення з-за кордону скоротилися на 12%. У країнах єврозони мінус склав 18%, в країнах, що не входять в зону євро, мінус склав 10% в порівнянні з попереднім роком.


У період з січня по жовтень 2020 р обсяг замовлень, що надійшли на поставку обладнання для харчової промисловості виявився на 6% нижче значення за аналогічний період минулого року (замовлення всередині країни - мінус 1%, замовлення з-за кордону - мінус 7%).