Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

VDMA: НАДХОДЖЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ В СЕРПНІ

29.10.2020

Спілка німецьких машинобудівників VDMA повідомляє, що в серпні 2020 р надходження замовлень на підприємства сектора виробництва харчового і пакувального обладнання зросла на 15% в порівнянні з показником минулого року. Обсяг замовлень, що надійшли всередині країни збільшився на 20%, закордонні замовлення виросли на 14%. При цьому обсяг замовлень з країн-партнерів по єврозоні збільшився на 10% в порівнянні з показником попереднього року, замовлення з країн, що не входять в зону євро, зросли на 15%.

За період з січня по серпень 2020 р. обсяг надійшли на підприємства замовлень, згідно з даними VDMA, все ще на 14% нижче за показник за аналогічний період минулого року (і внутрішні, і закордонні замовлення - по мінус 14%).


Роздільний аналіз показує різну динаміку внутрішніх і міжнародних замовлень: попит на пакувальні машини (за винятком пакувальних машин для напоїв) виріс в серпні в цілому на 22% в порівнянні з показником попереднього року. При цьому замовлення всередині країни збільшилися на 43%. Попит з-за кордону зріс на 18%. При цьому в серпні обсяг замовлень з країн-партнерів по зоні євро збільшився на 92%, а замовлення з країн, що не входять в зону євро, зросли на 3% в порівнянні з серпнем 2019 р.


За період з січня по серпень 2020 р. обсяг замовлень на пакувальні машини (за винятком обладнання для упаковки напоїв) все ще на 7% нижче в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Усередині країни - мінус 13%, закордонні замовлення - мінус 6%.


У секторі виробництва харчового обладнання попит збільшився в цілому на 40% в порівнянні з минулим роком. Обсяг замовлень всередині країни збільшився на 4% в порівнянні з попереднім роком, замовлення з-за кордону зросли на 48%.


Зростання відбулося за рахунок великого збільшення попиту з країн, що не входять в єврозону, на 62% в порівнянні з попереднім роком. Замовлення з країн-партнерів по зоні євро поступилися показником минулого року на 13%. У період з січня по серпень, обсяг замовлень на обладнання для харчової промисловості виявився на 7% нижче за показник за той же період минулого року (замовлення всередині країни - плюс 1%, замовлення з-за кордону - мінус 8%).


На думку VDMA, високий двозначне зростання обсягу замовлень на харчове і пакувальне обладнання в серпні підкріплюється базовими ефектами, але не базується виключно на них - індекси демонструють явно позитивну динаміку, особливо щодо закордонного попиту.


Джерело: VDMA