Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВЕ ЖИТТЯ VAREX ПІСЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ

31.01.2022

Що робити з 23-річною видувною екструзійною установкою VAREX, яка потребує оновлення продуктивності ... відправити у відставку або модернізувати?

 

 

Для компанії Mondi у Джексоні, штат Міссурі, вибір був очевидний: переоснастити установку новітніми технологіями. «У рамках нашого бюджету ми могли оптимізувати машину за допомогою модернізації, і це було гарне рішення», – каже Пі Джей Корм'є, помічник генерального директора.

 

Об'єм проєкту переоснащення лінії містив нову тришарову видувну головку, включаючи кільце охолодження, два комплектні екструдери 70.30 D, інтерфейс оператора PROCONTROL і заміну морально застарілого обладнання управління і регулювання процесів. «Машина працює чудово, ми покращили якість плівки і можемо виконувати більше замовлень», – додає Корм'є. Плівка використовується як рулонний матеріал, так і для друку і для переробки в пакети в інших цехах заводу на місці.

 

«Процес модернізації зайняв місяць і пройшов гладко – і це під час нинішньої ситуації із COVID!» – каже Дон Фарроу, керівник напряму з екструзії у компанії Монді. «Нова видувна головка MAXICONE і екструдери, а також кільце охолодження ARCTIS з центральною подачею повітря показали велику різницю у продуктивності і при цьому займають меншу площу!».

 

 

Для вирішення технічних складностей компанія Mondi має в своєму розпорядженні досвідчену і компетентну команду. «Ми зазвичай намагаємося вирішувати технічні проблеми самостійно, перш ніж залучати інших. Але якщо у нас виникає проблема, яка потребує зовнішнього вирішення, ми знаємо, що можемо покластися на W&H», – каже Фарроу. У Північній Америці Mondi та W&H є партнерами в галузі екструзії, друку та конвертингу вже понад 30 років.

 

Джерело: W&H