Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОПЦІЯ «ТУРБОСТАРТ» ПІДВИЩУЄ ЕКСТРУЗІЙНІ ПОТУЖНОСТІ І РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

11.02.2022

Компанія Polymer Film & Bag продовжує зростати, нарощуючи потужності свого екструзійного виробництва завдяки пакету обладнання від W&H, що включає дві тришарові лінії VAREX і три тришарові лінії OPTIMEX.

 


Компанія Polymer Film & Bag, підрозділ групи Polymer Packaging, розташована в Массілоні, штат Огайо, була створена у 2019 році для виробництва високоякісної полімерної плівки для конвертингу та виготовлення пакетів. З того часу на заводі було встановлено чотири лінії видувної екструзії від W&H: 2 VAREX та 2 OPTIMEX. Ще одну лінію OPTIMEX було введено в експлуатацію наприкінці листопада. З таким парком обладнання виробництво плівки до кінця 2021 мало потужність близько 25 тис. тонн.

 

Нещодавно була встановлена 3-шарова лінія VAREX з робочою шириною 2 800 мм, у якій використовуються дві новітні технології компанії W&H: система автоматичного запуску та зупинки лінії Turbostart та система RUBY для моніторингу та аналізу виробничих даних. Лінія оснащена мечами для закладки бічних складок. За словами президента Еріка Ховарда, встановлення та введення в експлуатацію пройшли за графіком, гладко та відповідно до очікувань. Але що його здивувало, так це продуктивність системи Turbostart, яка була адаптована до виробництва рукава з бічними складками. «Ми недооцінили загальний ефект «Turbostart». Час простою скоротився вп'ятеро. Незалежно від формату плівки, позапланові зупинки тепер займають лише близько 15 хвилин».

 

«Ми використовуємо Turbostart як доповнення до Easy Change і були вражені тим, що Easy Change може відновити параметри попереднього прогону та використовувати їх так, ніби машина працювала весь цей час. Система дозволяє нам працювати на 10-15 годин на тиждень більше, що складає близько трьох чвертей мільйона доларів на машину на рік. Це розумний крок.

 

Компанія також виявила, що завдяки Turbostart розширюються як кількість робочих годин, так і інші можливості. Час, необхідний для навчання оператора і підготовки його до ефективного використання скоротився в десять разів». Це економить нам багато грошей на навчанні, а також на відходах, які зазвичай виникають, поки оператор навчається. Можемо використати цей час, щоб зосередитись на продажах». Враховуючи позитивний досвід, компанія замовила у постачальника W&H дооснащення двох існуючих ліній VAREX опцією Turbostart.

 

Що стосується досвіду роботи з системою RUBY, каже Говард, поки що немає достатньої кількості даних для проведення значної статистичної оцінки. Він планує зібрати дані протягом наступних кількох місяців, проаналізувати їх усередині компанії, а потім надати результати інженерам W&H у середині 2022 року.

 

Компанія Polymer Film & Bag збирається розпочати новий етап розвитку, в ході якого на існуючій виробничій площі підприємства 9 300 кв.м будуть інтегровані ще дві або три екструзійні лінії. У рамках другого етапу розширення – планується будівництво нового майданчика до 9 750 кв.м для встановлення 10 ліній для видувної плівки, внаслідок чого загальна кількість ліній на цьому підприємстві становитиме 18 одиниць обладнання.

 

Джерело: W&H