Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Точне зважування ягідних топінгів і контроль якості від ishida

19.08.2020

 

Провідний німецький виробник випічки для підприємств громадського харчування, компанія Pfalzgraf Konditorei, використовує передові технології  Ishida для точного дозування фруктових топінгів на пирогах і тортах, а також для контролю якості продукції за допомогою контрольних ваг і рентгенівського контролю.


На одному з найсучасніших заводів Pfalzgraf Konditorei в Німеччині встановлено лінійні 6-головочні вагові дозатори Ishida, які допомогли практично звести до нуля втрати дорогих інгредієнтів. Контрольні ваги DACS-G використовуються на підприємстві для дотримання регіональних вагових стандартів, а система рентгенівського контролю IX-GA-4075 дозволяє виявляти сторонні включення діаметром менше ніж 1 мм.


6-головочний ваговій дозатор для свіжих продуктів (FFW) розроблений Ishida спеціально для липких і свіжих продуктів з невеликими цільовими вагами. Свіжі ягоди або фрукти подаються по конвеєру в верхню частину вагового дозатора. Оператор рівномірно розподіляє продукт по шести стрічковим живильникам в вагові бункери. У той же час він здійснює візуальний контроль з метою забезпечення рівномірного розподілу. Таким чином підвищується швидкість і ефективність процесу зважування, в той час як спеціальні скребки, встановлені на полімерних бункерах, перешкоджають налипання продуктів на контактні деталі.


Після зважування порції фруктів викладаються безпосередньо на пироги і торти за допомогою компактної системи наповнення, адаптованої спеціально під вимоги до продукту, розміри і форми тортів (круглі або квадратні).


Pfalzgraf Konditorei використовує вагові дозатори для свіжих продуктів в двозмінному режимі для широкого асортименту продукції. Для випічки застосовуються топінги з малини, полуниці, лісових ягід, мандаринів і різноманітних фруктових сумішей.


Маса наповнення варіюється від 240 до 2500 г, при цьому максимальна швидкість складає 16 циклів на хвилину. Однак, з огляду на високу вартість фруктів, вирішальним фактором є точність.


За словами керуючого виробництвом Стефана Коллера (Stephan Koller), застосування вагових дозаторів дозволило істотно збільшити продуктивність. «При використанні старого методу об'ємного дозування на кожен виріб викладалося на 20-30 г більше фруктів, ніж потрібно, - пояснює він. Тепер втрати дорогого продукту практично зведені до нуля».


Для виробника випічки обладнання Ishida виявилося економічно ефективним і окупилося в найкоротші терміни.


Джерело:  Ishida