Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЕТ ТЕХНОЛОДЖИЗ ПОСТАВИЛА АВТОМАТ ВИДУВАННЯ ПЕТ-ТАРИ В УРУГВАЙ

15.02.2022

Компанія Sirte – виробник води та безалкогольних напоїв – розташована на курорті Пахас Бланкас, на південному заході департаменту Монтевідео. Там, на глибині 150 м, народжується природна мінеральна вода. Потім по трубі з нержавіючої сталі вона доставляється на завод, де її фасують у скляну та ПЕТ-тару.

 

Провідний виробник води з Уругваю звернувся до європейського виробника машин для видування ПЕТ-тари в рамках впровадження проєкту з виробництва власних ПЕТ-пляшок.

 

Модель АПФ-3002 повністю відповідала потребам компанії Sirte. Її продуктивність – 3000 пляшок/год., машина дозволяє видувати тару об'ємом до 2,32 л. Устаткування інтегроване у лінію розливу та фасування води та газованих безалкогольних напоїв.


Sirte розливає воду в скляні та ПЕТ-пляшки від 600 мл до 7 л, а також у бутлі об'ємом 20 л. Автомат видування АПФ-3002 допомагає виробляти формати 0,6 л, 1,65 л, 2,32 л. Вони продаються в упаковці по 6 штук. Всі пляшки мають однаковий дизайн, що робить продукт відомим на ринку.

 

Тара ергономічна та відображає продукт усередині. Краплі води використані як елемент декору пляшки на перетисканні. Поглиблення для пальців на стінках полегшують її використання, особливо коли йдеться про сімейні формати.

 

"Коли п'єш воду, пам'ятай про джерело", – говорить китайське прислів'я. Насолоджуючись м'яким смаком води Sirte, ми пам'ятаємо її походження – курорт із більш ніж 100-річною історією. Взявши пляшку в руки, ми також згадаємо технологію її виробництва – автомат для видування ПЕТ-тари марки ПЕТ Технолоджиз.

 

Джерело:  ПЕТ Технолоджиз