Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЕРЕМОГА SEM TECHNOLOGY В PAP-FOR AWARDS

30.11.2020

Щорічно, одна із найпотужніших виставок Східної Європи PAP-FOR об'єднує кращих фахівців целюлозно - паперової промисловості з усього світу. Не дивлячись на те, що в цьому році захід проходив у онлайн форматі, організатори вперше провели вручення спеціалізованої премії PAP-FOR Awards.

Група експертів ретельно та завчасно вивчила досягнення і розробки різних компаній і за спеціальною бальною системою було обрано переможців.


У номінації «Інноваційне рішення в області виробництва обладнання» перемогла молода українська компанія Sem Technology. Досягненням стало те, що в номінації розглядалися великі європейські розробники, а головним суперником за перше місце був визнаний лідер ринку зі створення обладнання для паперової галузі Andritz AGВ (Австрія).


Попри всі труднощі 2020 р. українські розробники ввели в експлуатацію і представили на ринку абсолютно нову лінію з виробництва екологічно чистого паковання. Виробнича лінія працює на поновлюваній сировині – макулатурі, володіє рядом унікальних технологічних характеристик і є яскравим прикладом виробничої лінії з мінімальним впливом на навколишнє середовище.


Приємно відзначити, що основні елементи машини були виготовлені вітчизняними машинобудівниками й високий рівень автоматизації виробництва забезпечили українські системні інтегратори.


Клуб пакувальників та редакція журналу «Упаковка» щиро вітають колектив Sem Technology з нагородою і бажають нових досягнень.


Більш детально про інноваційну технологію читайте в журналі «Упаковка» № 1-2021.