Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SÜDPACK зміцнює свої виробничі потужності в галузі друку

29.07.2020

SÜDPACK розширює виробничий завод на своєму майданчику в Клобуку поблизу Ченстохова, Польща. В офіційній церемонії з нагоди цього приводу 15 липня 2020 року на майданчику було закладено будівництво. На місці компанії SÜDPACK, придбаної в 2015 році, Бахполь, яка в першу чергу спеціалізується на флексодруці, будується сучасний комплекс. Очікується, що новий об'єкт почне працювати в кінці 2021 року.

Підкреслюючи свої амбітні цілі на міжнародному ринку, SÜDPACK вже поставив курс на своє майбутнє, стале зростання в галузі друку, коли придбав польську компанію Bahpol. SÜDPACK значно збільшив свій потенціал завдяки всебічній експертизі компанії Bahpol у галузі флексодруку, якості продукції, а також сертифікатів, необхідних для нанесення друку на упаковку.

«Через постійно зростаючий попит на нашу упаковку, розширення виробничих потужностей на цій ділянці є важливим стратегічним кроком для нас. У той же час, це є основою для обслуговування східноєвропейського ринку на місцях та дає можливість систематичному розвитку регіону ", - пояснює керуючий директор SÜDPACK Tharcisse Carl, який представляв керівництво Групи на першопрохідній церемонії в Клобуку. Окрім інших офіційних представників SÜDPACK Ochsenhausen, запрошених гостей були присутні адміністратор округу Генрік Кіпура, міський голова Єжи Закржевський, керівники проєкту будівельної компанії MCM та місцеві ЗМІ.

Сучасне, ефективне виробництво

Будівництво має бути завершено до кінця 2020 року, а виробництво планується розпочати до кінця 2021 року. Комплекс, оснащений найсучаснішими технологіями, забезпечить достатньо місця для подальшого розміщення потужностей. «Наші плани включають в себе нову ділянку флексодруку, а також машину для наплавлення та шліфування, це означає, що наша продукція буде не тільки дуже ефективною, але і найсучаснішою", - пояснив радник Ахім Гертер. Підготувавши зауваження, а також під час екскурсії по майданчикам, він поінформував гостей про масштабні будівельні заходи та пов'язані з цим цілі компанії разом зі Славоміром Сломіаном, комерційним керівником SÜDPACK Klobuck.

Само собою зрозуміло, що будівельний комплекс буде відповідати чинним екологічним та енергетичним стандартам, що дуже відповідає цілісній стратегії стійкості компанії SÜDPACK.

Джерело: SÜDPACK