Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

RIDAT ПОСТАВЛЯЄ ІННОВАЦІЙНІ ТЕРМОФОРМУВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

24.05.2021

Британський виробник термоформувального обладнання Ridat посилив свої позиції у Франції завдяки запуску в експлуатацію великого виробничого об'єкта для спеціалізованого торгового об'єднання Marie-Laure PLV Merchandising Group.


Компанія Ridat, що володіє більш ніж 60-річною спадщиною в галузі термоформувального обладнання, недавно поставила вакуумну формувальну машину з двостороннім нагріванням і автоматичною подачею листів для компанії Creaplast, яка знаходиться біля м. Евре і належить об'єднанню Marie-Laure PLV Merchandising Group.

 

Машина Ridat моделі 4030AVF забезпечує виробництво термоформованою продукцією всію групу.

 

Замовлення, за яким послідувала перша поставка машини Ridat 4030AVF, було розміщено в 2018 р На групу справили враження надійність і гнучкість моделі, тому вони замовили другу машину з автоматичним завантаженням листів і вивантаженням продукції.

 

У Marie-Laure PLV Merchandising Group також підтвердили свою довіру технологіям Ridat, запустивши в експлуатацію в Creaplast машину більшого розміру Ridat 6040AVF.

 

Серія обладнання AVF компанії призначена для серійного виробництва виробів з більш товстого матеріалу і може використовуватися з зазвичай застосовуваними матеріалами для термоформування товщиною 0,5-12 мм.

 

У моделях серії Ridat AVF застосовується верхній і нижній керамічні нагрівачі, що гарантують збалансований розподіл температур для мінімізації механічної напруги в матеріалі. Керамічні нагрівачі з двох сторін також забезпечують різноманітність оброблюваних в цих машинах матеріалів, наприклад ПВХ, ПС, АПЕТ, ПЕТГ, ПЕВП, АБС, СТІРОЛЮКС, БАРЕКС і K-смоли.

 

Система з двома нагрівачами, якою оснащені моделі Ridat AVF, забезпечує нагрів самих товстих матеріалів зі створенням мінімальної механічної напруги в них, що також забезпечує гнучкість в застосуванні оптимальної схеми нагріву, відповідає властивостям матеріалу і виробу, що формується.

 

Продукцію компанії Ridat, яка базується в Лондоні, можна зустріти в 65 країнах по всьому світу. Компанія є комплексним постачальником пакувального обладнання, включаючи ручні, напівавтоматичні та автоматичні вакуумні формувальні машини і відповідне допоміжне обладнання на зразок апаратів для заварювання блістерів і вальцьових пресів.