Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ БЕЗ ЗАЙВИХ СКЛАДНОЩІВ

17.01.2022

Компанія ADAMS Sp. z oo, виробничі потужності якої знаходяться в селі Баранов неподалік Познані, спеціалізується на дизайні, виробництві та продажу упаковки з гофрокартону. Вже багато років виробничі процеси в ADAMS будуються на рішеннях BOBST.


Новим важливим доповненням до друкарського та післядрукарського обладнання компанії став цифровий інспекційний стіл BOBST Digital Inspection Table (DIT), завдяки якому фахівці ADAMS можуть бути впевнені, що кожна упаковка, що сходить з друкованої лінії, відповідає їх очікуванням.

 

Цифровий інспекційний стіл - це ще одна інноваційна технологія від BOBST, призначена для підвищення ефективності, що дозволяє практично повністю усунути виробничі помилки друку. Використання цифрової проєкції в реальному часі дозволяє зіставляти пробні відбитків та висічні заготовки із цифровим макетом. За допомогою HD проєкторів графіка у високій роздільній здатності проєктується в масштабі 1:1 на надрукований аркуш, даючи можливість оператору відразу звіряти чи графіка повністю відповідає відбитку. Як стверджує виробник упаковки, пристрій забезпечує незрівнянну точність та ефективність у процесі звіряння відбитків та контролю якості у виробництві упаковки.

 

«Оператори цифрового інспекційного столу відзначають його надзвичайну зручність у використанні. Графічні файли, що відображаються на столі, можуть бути доповнені інформацією для привернення уваги до елементів, що вимагають особливо ретельної перевірки, — пояснює Шимон Ляцький (Szymon Lacki), спеціаліст з підготовки виробництва в ADAMS. Додаткова перевага столу – це здатність вимірювати деформацію картону. Теоретично лист настільки ж плоский, як і стіл, у якому лежить, проте практично він може деформуватися під впливом вологи чи умов зберігання складі. Ми автоматично перевіряємо якість аркушів і, якщо вони не відповідають прийнятній нормі, ми маємо доказ для претензії до постачальника сировини».

 

Цифровий інспекційний стіл стандартного формату дозволяє працювати з листами розміром до 2100 x 1300 мм і поєднує якість і простоту використання, характерні для всіх продуктів і послуг BOBST. До придбання цифрового інспекційного столу процес контролю якості в ADAMS займав більше часу: якщо оператору потрібно звірити відбиток з оригінальним зображенням, йому потрібно було знайти монтажний лист (сітку або малюнок, надруковані на плівці), помістити відбиток під монтажний лист і відобразити графіку на моніторі комп'ютера . Після цього йому потрібно було візуально порівняти оригінал із відбитком, дивлячись на монітор та порівнюючи зображення з аркушем.

 

«На сучасному поліграфічному ринку з його конкуренцією завоювання та підтримання довіри замовників — це те, що варте будь-яких інвестицій». І це відповідь на запитання, чому DIT має для нас таку важливість, – каже Адам Скшинярж, власник ADAMS. Тому що DIT не лише дає нам можливість конролювати стабільну якість нашої продукції, а й дає нашим замовникам зрозуміти, що ми повністю контролюємо процес. Цей інспекційний стіл повністю відповідає потребам ринку і я вважаю, що він має бути присутнім у кожній друкарні», — підбиває підсумок пан Скшинярж.


Джерело: Bobst Mex SA, Швейцарія