Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Перші в світі чотири HP Indigo 6K будуть встановлені в Geostick

27.07.2020

Burger King

Geostick Group інвестувала в чотири цифрові друкарські машини HP Indigo 6K, щоб розширити масштаби своїх операцій в області цифрового друку і збільшити обсяги виробництва етикеток, термозбіжних рукавів і гнучкої упаковки.

Заснована в 1924 році, Geostick Group - це сімейна компанія з друку етикеток, яка швидко переходить на цифровий друк.

Цифрова друкарська машина (ЦПМ ) HP Indigo 6K, розроблена для підвищення продуктивності і більш швидкого і точного відтворення кольору, є найновішою моделлю в сімействі HP Indigo 6000. ЦПМ використовує Spot Master, технологію автоматизації кольору нового покоління HP Indigo, яка забезпечує найшвидший час виходу в колір з чудовою якістю і однорідністю. Spot Master використовує новий алгоритм для швидкого і точного зіставлення кольорів, дозволяючи виробникам етикетки і упаковки досягати фірмових кольорів протягом декількох хвилин з високою узгодженістю кольору і рівномірністю, що зберігається по всьому тиражу і від машині до машини.

Cees Schouten, директор по операціях Geostick Group, сказав: «Будучи давнім досвідченим користувачем друкованих машин HP Indigo, ми хотіли зробити наступний крок, вклавши кошти в нові HP Indigo 6K для нашого нового центру цифрового друку. Функція Spot Master допоможе заощадити час і стане більш стійкою завдяки економії матеріалів на носіях, що призведе до підвищення загальної продуктивності».
Крім того, модель HP Indigo 6K може забезпечити більшу кількість застосувань, використовуючи більш щільний білий для термозбіжних рукавів, нові фарби, в тому числі металеві, флуоресцентні, невидимі червоний і зелений для захищеного друку та ін. Geostick вже успішно застосовує HP Indigo ElectroInk Premium White і HP Indigo ElectroInk Silver.