Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОДНА ЗМІНА І 27 ЗАМОВЛЕНЬ?

07.06.2021

 

Корпорація Kiliper, виробник гнучкої упаковки в США, знає, що ключ до успіху в друку по гнучкій упаковці сьогодні – це освоєння коротких накладів і швидкої переналадки. Саме це слугувало рушійною силою крупної інвестиції компанії у 8-фарбову друкарську машину MIRAFLEX II разом з іншим висококласним додрукарським обладнанням, у тому числі автоматичний намотувальник, пристрій дозування фарби, програмне забезпечення для роботи з кольором і пристрій очищення форм у 2019 році.


Всього через рік після початку виробництва на новому обладнанні компанія Kiliper змогла виконати 27 замовлень за одну зміну. «У цей день не було нічого виняткового, але в нас було багато дуже дрібних замовлень. Ми змінювали колір, растрові вали та друкарські форм, але не для всіх 8 друкованих секцій для кожного завдання», – сказав Том Кіліпер, співвласник і менеджер з продажу.

 

Він додав: «Ми буквально летіли в той день. Звичайно, нові машини зіграли свою роль, але заслуга перш за все належить нашій команді. У нас є чудова команда як у додрукарській підготовці, так і в друку, завдяки їй такі дні стали можливими. Такі дні, як цей, починаються заздалегідь, коли в команди є якомога більше часу, щоб підготуватися до майбутньої роботи. Наш планувальник дуже старається створити найбільш ефективну послідовність замовлень, щоб елементи одного замовлення з мінімальними змінами могли переходити в наступний».

 

Kiliper ще раз підкреслює сильні сторони своїх відділів додрукарської підготовки та друку. «Друк залишається ремеслом, незважаючи на те, що його полегшили технології. Ви повинні мати пильне око, розуміти концепції та вміти критично обмірковувати роботу», – сказав Кіліпер.

 

Джерело: W&H