Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА BOBST

30.11.2020

 

Оскільки роль упаковки стрімко росте, BOBST створює нову структуру компанії, щоб краще відповідати запитам своїх замовників в майбутньому. З 1-го січня 2021 року нова структура буде більш клієнтоорієнтованою, доступною і забезпечить більш швидку поставку нових видів продукції.

Нова галузева концепція , проголошена компанією BOBST в червні 2020 року, пропонує значну трансформацію пакувальної індустрії. Можливість віддаленого підключення, перехід на цифрові технології, автоматизація та сталий розвиток, – які необхідні, щоб відповідати потребам виробників упаковки, друкованим компаніям і конвертерів, – будуть реалізовуватися двома новими бізнес-підрозділами.


Нещодавно заснований бізнес-підрозділ «Друк і конвертінг» (раніше «Листове і рулонне обладнання») під керівництвом Стефана Мерца (Stephan März) буде займатися розробкою нових продуктових лінійок і рішень. Кожен новий продукт буде розроблятися в дусі підприємництва, щоб краще відповідати вимогам клієнтів і індустрії, пропонуючи інноваційні ідеї в більш короткі терміни, покращуючи якість і в кінцевому підсумку підвищуючи ступінь задоволеності замовників.

Бізнес-підрозділ «Сервіс і технічна ефективність» (раніше бізнес-підрозділ «Сервіс») під керівництвом Жюльєна Лара (Julien Laran) продовжує забезпечувати сервіс по максимізації часу безперервної роботи обладнання і підвищення продуктивності переробних підприємств в цілому. Інтернет речей надав виробникам упаковки можливість приймати об'єктивні рішення і оптимізувати використання простору виробничих майданчиків. BOBST Connect буде грати все більш центральну роль з надання підтримки своїм клієнтам.

Обидва бізнес-підрозділи будуть спиратися на спрощену, оперативну і доступну організацію збуту. Ці структури збуту (однакові з точки зору регіону і галузі) будуть обслуговувати виробників гнучкої упаковки, етикетки, картонних коробок і гофрокартону. Взаємодія між обладнанням і сервісом створить умови для побудови нових бізнес-моделей.

Рафаель Індермюле (Raphaël Indermühle) очолить структуру збуту «Друк і конвертінг», а Крістіан Фальк (Christian Falk) – збутову структуру «Сервіс і технічна ефективність» . Обидва підрозділи почнуть роботу з 1-го січня 2021 року.

Дух підприємництва в бізнес-підрозділах і в восьми регіонах по всьому світу допоможе компанії BOBST формувати майбутнє світу упаковки. Рішення будуть прийматися швидше. Робочі процеси будуть простіші. Культурне розмаїття буде укріплено, а близькість до клієнтів поліпшена. Ласкаво просимо в світ еволюційних змін, які допоможуть налагодити більш тісні відносини, засновані на довірі, інтерактивному спілкуванні і плавний перехід на цифрові технології.

Джерело: Bobst Mex SA, Швейцарія