Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

KHS запускає екологічну систему упаковки

08.07.2020

Burger King

Група KHS додала до свого портфоліо ще одну екологічно чисту систему. Завдяки випробуваним пакувальниками паперів Innopack Kisters постачальник систем тепер дає можливість загорнути банки з їжею та напоями в папір. Нова технологія пропонує альтернативу термоусаджувальній плівці або коробці з обгорткою. Щодо стабільності, то результати однакові, але порівняно з використанням картону витрати менші, оскільки витрачається менше енергії та використовується менше матеріалів. За допомогою декількох незначних налаштувань існуючі машини також можуть бути перетворені на нові установки.

Ідея використання паперу як вторинної упаковки не нова; KHS вперше експериментував з цим близько 20 років тому. "Тоді ця технологія не набула масового використання, оскільки папір був доволі витратною сировиною, а загортання контейнерів у плівку дало кращі результати щодо стабільності", - каже Карл-Хайнц Клумпе, менеджер пакувальних продуктів KHS. Таким чином, галузь напоїв обрала різні системи та рішення. «Наші клієнти тепер хочуть альтернативи звичайним пакувальним системам, таким як плівка. Вони повинні бути максимально екологічними», - продовжує він. З цією метою зараз розроблено разом з міжнародним виробником напоїв обгортку з паперу. Цей тип упаковки може замінити усаджувальну плівку або картонну упаковку для транспортування або продажу в упаковках по 12 або 24 банок у діапазоні великої ємності до 90 тис банок на годину.

Для того, щоб загорнути банки в папір замість плівки, потрібно лише декілька налаштувань для Innopack Kisters - машини, яка добре зарекомендувала себе на ринку. «KHS все більше постачає модульні системи та рішення, які дозволяють та полегшують відповідні перетворення на наші машини. У цьому випадку ми просто переробили модуль процесу для складання та обгортання», - пояснює Клумпе. «Стандартні компоненти, такі як відділення лотка від стосу, склеювання або подача, ідентичні тим, які використовуються в сотнях перевірених машинах KHS, які вже є на ринку». Це дозволяє виробникам напоїв використовувати інший типи групового пакування просто замінюючи певні модулі, роблячи непотрібними цілі нові інвестиції.

Загортання банок у папір має багато переваг перед іншими матеріалами, вважає Клумпе. «З одного боку, папір є більш дружнім до навколишнього середовища, ніж плівка щодо забруднення океану, наприклад.». З іншого боку, використовується менше пакувальних матеріалів. Замість міцної упаковки з картону або плівки, для упаковки банок у тонший папір потрібна лише плоска, стабільна гофрована накладка в якості основи - з однаковими результатами щодо стабільності.

Витрати також скорочуються з використанням нової паперової упаковки: порівняно з коробкою, на 15%, з витратами, приблизно такими ж, як і для плівки. Накладні витрати також значно скорочуються за рахунок низького енергоспоживання близько 14 кВт / год на 80 циклів на хвилину. "На противагу цій технології бруд може потрапляти в плівкові пакети через невеликі бічні отвори. На великих відстанях, особливо папір, має очевидну перевагу, коли йдеться про захист упаковки », - констатує Клумпе.

Великий інтерес з боку виробників напоїв

Клумпе бачить величезний потенціал для нової технології KHS. «Коли я думаю про те, скільки консервованої їжі у всьому світі, за допомогою нашої паперової упаковки ми пропонуємо корисну альтернативу звичайній вторинній упаковці. За допомогою нашій системі ми можемо суттєво допомогти зменшити кількість утворених полімерних відходів ». За словами Клумпе, це сприятиме зусиллям, які докладаються в усьому секторі для захисту навколишнього середовища. "Однак стійкість також завжди є фактором витрат. З нашим новим підходом ми тут пропонуємо обидва аспекти».

Джерело: KHS