Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Virtual EXPO 2020 від W&H

26.06.2020

Всесвітня пандемія COVID-19, карантинні заходи та обмеження, які вводять різні країни для захисту населення вносять свої корективи у роботу підприємств різних галузей промисловості. Пакувальна індустрія не є виключенням. Керівники підприємств, маркетологи, IT фахівці шукають нові, зручні форми роботи с замовниками.

В травні 2020 р. мала відбутися пакувальна виставки Interpack до якої великі та малі підприємства галузі готували свої інновації, нові розробки, зразки новітнього обладнання. Але виставка перенесена на 2021 рік. І компанії вирішили все ж таки продемонструвати свої досягнення на віртуальних виставкових майданчиках.

Редакція отримала багато запрошень відвідати віртуальні експозиції від багатьох світових компаній. Так ще в травні ми отримали запрошення на віртуальну виставку від всесвітньо відомої компанії Windmöller&Hölscher.

24-25 червня 2020 на віртуальних площах відвідувачі зі всіх куточків світу у свій робочий час мали можливість бути присутніми на демонстрації роботи обладнання компанії Windmöller&Hölscher  - NOVOFLEX II,  RUBY, HELIOSTAR II. А після демонстрації бути присутніми на одній з чотирьох технічних сесій і отримати відповіді на всі питання, які виникають в процесі роботи обладнання на своєму виробництві.  Рейнхард Ельтінг та команда кваліфікованих фахівців із задоволенням відповідали на всі питання.

     

     

Взагалі передати атмосферу віртуальної виставки не можливо. Треба обов’язково взяти участь, щоб відчути всі переваги даного формату:  в зручний час відвідати центр в м. Ленгеріх, подивитись роботу обладнання, взяти участь в обговоренні технічних питань і все це без витрат на переліт,  відрядження та готель. Так, не вистачає «живого» спілкування, але організатори подбали і про це: в п’яти «кавових кутках» можна було попити віртуальної кави з віртуальними млинцями, які, до речі ніяк не впливають на фігуру.