Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Машина для упаковки тертого сиру

09.07.2020

Burger King

Компанія ULMA Packaging представила вертикальну пакувальну машину безперервного циклу VTC 800-R для харчової промисловості. Нова машина обладнана для випуску упаковок c застібкою типу Zip lock зі швидкістю до 60 упаковок в хвилину.

Компанія повідомляє, що передували новинці моделі здатні виробляти близько 35 упаковок в хвилину із застібкою типу zip, що забезпечує можливість повторного закриття.

Нова модель VTC 800-R була розроблена для задоволення зростаючого попиту супермаркетів на упаковки для тертого сиру з можливістю повторного закривання. ULMA Packaging очікує, що нове рішення допоможе виробникам молочної продукції задовольнити особливі вимоги до упаковки, забезпечуючи при цьому максимальну ефективність і рівень виробництва.

Модель VTC 800-R також відрізняється від решти лінійки машин VTC 800 своєю концепцією дизайну, орієнтованої на забезпечення найвищого рівня гігієни в усіх процесах. Завдяки спеціальній конструкції для миття, вона забезпечує рівень захисту IP66, маючи поверхні, що полегшують видалення води. Ця концепція дає відмінні результати в харчовій промисловості, зокрема в разі пакування тертого сиру.


Джерело: ULMA Packaging