Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SACMI закріплює свою позицію у 2019 році та дивиться на «цифрове» майбутнє

23.06.2020

Burger King

Незважаючи на сповільнення світового попиту у 2019 році SACMI зберегла свою частку ринку, обсяги понад 1,25 мільярда євро, зростаюча зайнятість (4650 осіб), чистий власний капітал 676 млн євро: така картина випливає з річного звіту групи SACMI за 2019 рік.

«У 2019 році SACMI зберігає свою частку ринку», - говорить президент SACMI Imola Паоло Монгарді, «незважаючи на різке сповільнення світового попиту». Це уповільнення, зокрема, вплинуло не тільки на більш зрілі ринки (Італія, Європа), які традиційно купували продукцію SACMI, але й Китай та Далекий Схід, причому зростання не виправдало очікувань майже в кожному секторі.

Також був рік, протягом якого компанія SACMI пришвидшила реалізацію нових стратегій управління та запровадила інноваційні послуги з клієнтами, особливо з питань допомоги. "Однак ситуація невизначеності", вказує Монгарді, "проявилася задовго до поточної надзвичайної ситуації. З одного боку, це посилило нашу прихильність до вдосконалення асортименту продукції в основних галузях кераміки та упаковки. З іншого боку, це змусило нас переосмислити нашу організацію та надати клієнтам ще тіснішу підтримку через продукти та послуги з високою доданою вартістю».

Пакети віддаленої допомоги, нові сервіси, які надають підтримку клієнтам протягом усього терміну експлуатації машини / заводу ... і далі: коли ми поширюємо погляд на 2030 рік, саме так потрібно боротися зі змінами. «Оновлення навичок, процесів та засобів, керування цифровою трансформацією щодо продуктів, процесів та бізнес-моделей - це стратегія, з якою SACMI дивиться в майбутнє», - пояснює президент Паоло Монгарді.

Сектор «закупорювальні засоби, контейнери та ПЕТ» - там, де SACMI лідирує на ринку з рішеннями, які вже впроваджують нові стандарти ЄС щодо полімерів, підтверджуючи його технологічне лідерство в галузі, - продовжували позитивно працювати. Відділи упаковки для напоїв та шоколаду не виправдали очікувань, знову ж таки внаслідок сповільнення міжнародного попиту на повноцінні заводи; тим не менше, це було компенсовано сильним рухом у напрямку розвитку нових машин.

«Нарешті», підсумовує Монгарді, «2019 рік був дуже особливим роком для групи SACMI. Ми відсвяткували свій столітній ювілей та продовжили навчання працівників компанії, покликане підготувати людей до змін, які відбудуться з розвитком цифровізації процесів та послуг. Насіння «цифрової трансформації» було посаджено: ми залишаємось впевненими, що воно принесе свої плоди в найближчі роки, незважаючи на те, що ця перша частина 2020 року буде сильно впливати на глобальну ситуацію. Ми також вважаємо, що ця ситуація пропонує можливість глибше замислитись над нашою моделлю розвитку, яка повинна твердо зосередитись на людях, громаді та навколишньому середовищі».

Джерело: SACMI