Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Kautex Maschinenbau активно розширює асортимент в галузі упаковки

26.10.2020

Лідер світового ринку в технології екструзійно-видувного формування в найближчі місяці проведе значне оновлення і розширення свого асортименту в пакувальній сфері. Машинобудівна компанія оголосила про це в жовтні 2020 р. Запропоновані рішення будуть більш багатофункціональними, передбачуваними і орієнтованими на майбутні потреби клієнтів. В рамках нової стратегії компанія прагне розробляти інтелектуальні виробничі рішення для створення вигідних і недорогих виробів високої якості. Тема сталого розвитку і далі буде грати вирішальну роль.

Розширення асортименту як ніколи орієнтоване на потреби клієнтів. Для різних областей застосування Kautex Maschinenbau вміло поєднує компоненти з існуючих лінійок з новими технологіями. Таким чином, виходять високоінтелектуальні машини, які, в залежності від виробу і сфери застосування, можуть бути гідравлічними, гібридними або повністю електричними. «Made by Kautex» (Зроблено компанією Kautex) і в майбутньому буде означати, що на всіх виробничих об'єктах по всьому світу встановлюються однакові компоненти з дотриманням єдиних стандартів якості. Крім того, всі продуктові лінійки виробів оснащуються єдиної, інтелектуальної операційною системою.


«Активне розширення асортименту – наша відповідь на глобальні потреби клієнтів і ринку», – пояснює Томас Харткемпер, керівник Kautex Maschinenbau. «Таким чином, протягом останніх місяців в центрі уваги знаходиться ефективність виробництва на всьому ланцюжку екструзійно-видувного формування, найвищу якість виробів і екологічність виробництва». Важливими чинниками при цьому є найвища якість розплаву, максимальна економія енергії та матеріалу, а також обробка PCR.


Як міжнародна команда, Kautex в рамках нової стратегії працює над розширенням своєї провідної ролі в глобальному процесі перетворень і створенням додаткових переваг для своїх клієнтів і партнерів. Сюди відносяться також такі аспекти, як максимальна продуктивність, висока доступність, короткий час налагодження та обслуговування і простота експлуатації.


«Ми практикуємо нову культуру 'BeOne' у всій групі компаній Kautex. Колектив по всьому світу з великим ентузіазмом виконав неймовірну роботу за останні місяці, щоб зробити можливим це активне розширення асортименту», заявляє Томас Харткемпер з цього приводу.


Джерело:  Kautex Maschinenbau