Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ISHIDA ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

01.07.2020

Контрольні ваги і рентгенівський контроль від компанії Ishida забезпечують дотримання самих суворих вимог до контролю якості продукції на підприємствах з виробництва м'ясної продукції
Система рентгенівського контролю та контрольні ваги від Ishida, використовуються для перевірки різноманітного асортименту - ковбаси, шинкиу, бекон в нарізці, сосиски і сардельки, делікатесна продукція, в різній упаковці, наприклад, термоформований лоток, в упаковці «скінпак» і у вакуумній упаковці.

      

 

Система рентгенівського контролю Ishida здатна виявляти широкий спектр сторонніх включень, таких як частинки з нержавіючої сталі, алюмінію, скла, гуми, щільного полімеру розміром від 0,3 мм.

 

Ключовим аспектом ефективної роботи системи є технологія генетичного алгоритму (GA, від англ. Genetic Algorithm), яка дозволяє «навчати» систему на виявлення більшості поширених видів сторонніх включень і адаптувати її до конкретних вимог, що пред'являються до продукції, яка інспектується.

 

     
Контрольні ваги DACS-G гарантують граничну точність при перевірці ваги кожної упаковки всього асортименту продукції.

 

Цей аспект має особливе значення при обробці продукції, що має високу вартість, наприклад бекону, оскільки компаніям – виробникам  вкрай важливо відповідати застосованим ваговим стандартам, але при цьому звести до мінімуму втрати продукту.

 

Контрольні ваги оснащені високошвидкісним і високоточним цифровим тензодатчиком, розробленим компанією Ishida, який відрізняється надійністю при використанні навіть в самих вологих виробничих умовах. Унікальною особливістю даного тензодатчика є його здатність перемикатися між двома цільовими вагами і градуювання, що дозволяє кожній моделі даної лінійки обробляти більший асортимент продукції.

 

Система рентгенографічного контролю і контрольні ваги Ishida працюють щодня і цілодобово. Перехід до обробки нового виду продукції може бути здійснений за лічені хвилини за рахунок вибору попередніх налаштувань на інтуїтивно зрозумілому і простому у використанні пульті дистанційного керування. При установці устаткування компанія Ishida проводить повний курс навчання для операторів.

 

Джерело: Ishida