Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ТЕХНОЛОГІЯ ISHIDA СПРИЯЄ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІНІЙ ДЛЯ КОРМІВ ДЛЯ ТВАРИН

15.06.2023

Багатоголовкові та контрольні ваги Ishida допомагають забезпечити ефективну швидкість, точність і контроль якості провідному ірландському виробнику кормів для домашніх тварин Irish Dog Foods. Машини є частиною повної установки «під ключ», розробленої ірландським дистриб’ютором Ishida SF Engineering.


Irish Dog Foods, частина групи Queally, виробляє ласощі для собак і корми для домашніх тварин преміум-класу. Компанія є лідером на ринку кормів для домашніх тварин в Ірландії, а також експортує продукцію в понад 54 країни світу в Європі, Північній Америці та Азії. Нова лінія була потрібна для обробки та упаковки попередньо сформованих ласощів для домашніх тварин у дой-паки.

 

Швидкість і точність мультиголовкового вагового пристрою Ishida CCW-RVE-214W з 14 головками допомагають лінії працювати зі швидкістю 80 упаковок на хвилину, перевищуючи цільовий показник, початково встановлений для установки в 60 упаковок за хвилину, і забезпечують загальну ефективність обладнання (OEE) 85%.


Ключем до чудової точності зважування CCW-RVE є його розширене програмне забезпечення для обчислення комбінацій. Після того, як найкраща комбінація ваги була розрахована з 14 вагових бункерів, вона подвійно перевіряється, щоб переконатися, що вивантаження є максимально точним, перш ніж порцію буде випущено до упаковки.

 

Індивідуальна система подачі забезпечує постійну подачу продукту в багатоголовковий ваговий дозатор. Це працює разом із запатентованою технологією широтно-імпульсної модуляції Ishida (PWM), яка забезпечує кращий контроль над подачею продукту як у верхній частині вагового пристрою, так і до вагових бункерів. Здатність автоматично змінювати амплітуду, час і частоту вібрації забезпечує постійний потік продукту, максимізуючи швидкість і ефективність і усуваючи небезпеку переповнення бункерів.

 

Після зважування продукт передається в систему наповнення та укупорювання пакетів. Потім пакети пропускають через комбінацію контрольних ваг Ishida DAGS-G-S015 і металодетектор, щоб переконатися, що продукт має правильну вагу та не містить металевих забруднень.

 

Контрольні ваги включають технологію Ishida Anti-Floor Vibration (AFV) для підтримки високої точності зважування в середовищах, чутливих до вібрації підлоги. Вони також містять програмне забезпечення компанії Retail Reject Confirmation (RRC), яке перевіряє та підтверджує, що продукти або пакети, що не відповідають специфікаціям, були успішно видалені з лінії.

 

Джерело: Ishida Europe