Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВЕ РЕНТГЕНІВСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ ISHIDA

14.02.2022

Ishida Europe запускає нову генерацію подвійної системи рентгенівського огляду IX-G2 , яка пропонує значно підвищену чутливість для виявлення сторонніх тіл з низькою щільністю та важко розпізнаних сторонніх тіл, включаючи кістки.


Ishida IX-G2-F містить новий лінійний датчик, який забезпечує високоякісне рентгенівське зображення завдяки покращеному відношенню сигнал/шум, що в чотири рази збільшило здатність виявляти кісткові фрагменти в порівнянні з попередніми моделями рентгенівського випромінювання. Це ще більше збільшує здатність машини виявляти сторонні тіла, зокрема, при роботі з більш товстими та щільними продуктами, такими як куряче філе, курячі грудки та широкий спектр продуктів з птиці, де вони часто можуть бути перекриті або представлені з нерівними поверхнями.

 

Підвищена чутливість машини також значно зменшує ризик помилкового виявлення, що допомагає максимізувати пропускну здатність і дозволяє уникнути витрат, пов’язаних із непотрібними відходами та перепакуванням продуктів.

 

Висока продуктивність IX-G2-F підтримується унікальною технологією генетичного алгоритму Ishida, що самонавчається (GA), яка в поєднанні з новим датчиком лінії забезпечує максимальну чутливість і надійність виявлення.

 

Технологія GA фокусує рентгенівський апарат для визначення сторонніх тіл, які важко виявити з високим ступенем точності, навіть при високій пропускній здатності, використовуючи аналіз даних зображення протягом кількох пробних запусків. Оскільки подібні проблеми із забрудненням часто повторюються у виробництві харчових продуктів, реєстрація даних може допомогти створити більш точний протокол калібрування під час кожного випробування. Це дозволяє легко виявити постійні або повторювані дефекти під час процесу перевірки.

 

Технологія подвійної енергії Ishida включає в себе два лінійних датчика, один з яких робить зображення з високою енергією, а другий з низькою. Потім вони порівнюються, що забезпечує краще загальне зображення продукту з більш чітким контрастом між продуктом та будь-якими сторонніми тілами низької щільності, такими як фрагменти кісток.

 

«Система рентгенівського контролю наступного покоління IX-G2-F пропонує неперевершену продуктивність, а завдяки вдосконаленим лінійним датчикам та можливостям програмного забезпечення вона вже принесла значні переваги на виробничих лініях», – коментує Сібтайн Накві, менеджер з рентгенівського обладнання Ishida Europe.

 

Джерело: Ishida Europe