Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА ВЕРСІЯ РЕНТГЕНІВСЬКОЇ СИСТЕМИ IX-G2 ВІД ISHIDA EUROPE

21.01.2022

Компанія Ishida Europe запускає нову версію своєї системи рентгенівського контролю IX-G2 з подвійним скануванням рентгенівськими променями (Dual Energy), яка більш чутлива при виявленні сторонніх тіл з низькою щільністю або які важко виявити, включаючи кістки.


Ishida IX-G2-F включає новий лінійний датчик, який збільшив здатність виявляти фрагменти кісток в чотири рази в порівнянні з попередніми рентгенівськими моделями. Це ще більше підвищує здатність машини ідентифікувати забруднюючі речовини, зокрема, при роботі з більш товстими та щільними продуктами, такими як куряче філе, грудки та широкий асортимент продуктів з птиці, які часто можуть перекриватися або мати нерівну поверхню.

 

Підвищена чутливість машини також значно знижує ризик помилкових спрацьовувань, що допомагає максимально збільшити пропускну здатність та уникнути витрат, пов'язаних із непотрібними відходами та перепакуванням продуктів.

 

За словами Сібтайна Накві (Sibtain Naqvi), менеджера з продукції для рентгенівського контролю компанії Ishida Europe: «Підвищена чутливість дає переробникам птиці ще більшу впевненість у тому, що їх високі стандарти якості продукції дотримуються».