Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ISHIDA РОЗШИРЮЄ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ УПАКОВКИ М'ЯСНОЇ ПРОДУКЦІЇ

17.02.2022

Ishida вже понад 30 років розробляє обладнання для пакування м'ясної продукції, яке дозволяє виробничим та переробним підприємствам автоматизувати виробництво та скоротити його залежність від ручної праці. Воно сприяє підвищенню ефективності, продуктивності та пропускної здатності, а також скороченню кількості відходів.

 

Цього року на виставці IFFA на стенді компанії Ishida (C11, зал 11.0) будуть продемонстровані можливості її унікальних рішень для пакування м'ясної продукції: від автономних машин до проєктування та розробки комплексних ліній.

 

На стенді будуть представлені дві нещодавно випущені на ринок моделі Ishida:

  • система рентгенівського контролю нового покоління IX-G2-F, що має значно більшу чутливість, що дозволяє виявляти включення низької щільності і складні для виявлення фрагменти кісток;
  • компактний і високоефективний трейсилер QX900-Flex, що дозволяє максимально збільшити продуктивність, пропускну здатність та експлуатаційну гнучкість виробничих ліній середньо- та великосерійного виробництв та не займає багато місця.

                      

 

Крім того, буде продемонстрована установка RobotGrader, що довела свою ефективність, яка використовує технології захоплення та розміщення об'єктів для сортування неоднорідної продукції за вагою та її переміщення в пакети з фіксованою вагою та ящики для подальшої обробки або упаковки.


 

Завершують експозицію дві моделі з широкого асортименту мультиголівкових вагових дозаторів Ishida, CCW-R2-106 для свіжих продуктів та CCW-RV-214 зі спіральною подачею продукту, які пропонують ряд функцій, що відповідають конкретним вимогам до зважування та упаковки.

                

Джерело: Ishida