Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Група Reifenhäuser передає cheqpacs цифровому агентству Spacepilots

21.08.2020

 

Група Reifenhäuser передає cheqpacs програми стійкості попереднім партнерам-розробникам Spacepilots, цифровим агентством з Кельна. У жовтні 2019 року Reifenhäuser представив cheqpacs, інструмент оцінювання, який інформує споживачів про ефективність використання ресурсів, утилізацію та переробку вмісту після сканування упаковки. У додатку вже є велика група користувачів у Німеччині. Тепер Spacepilots зрозуміють масштабування та інтернаціоналізацію програми.


Бернд Рейфенхаузер, генеральний директор групи Reifenhäuser каже: «Ми виробники машин і обладнння. З сheqpacs ми вперше безпосередньо звернулися до кінцевих споживачів. Ми дізналися, чого насправді хочуть споживачі та роздрібні торговці. Це було дуже цінно. Зараз настав час розвивати цей інструмент поза галуззю полімерів. Spacepilots можуть зробити це краще. Спільним проектом R-Cycle ми натомість зосереджуємось на розробці стандарту функціонуючої кругової економіки в галузі полімерів разом з іншими компаніями».


Spacepilots бачуть великий потенціал у cheqpacs. Крістоф Бреслер, генеральний директор Spacepilots, говорить: «Ми хочемо зробити результати світових ініціатив щодо сталого розвитку прозорими та зрозумілими для кожного користувача. Додаток може допомогти нам зробити це, оскільки це торкається нервів у нашому суспільстві. У найближчі місяці ми хочемо розширити кількість користувачів та дані про продукти та опублікувати cheqpacs в інших країнах. Ми дуже сподіваємось на подальший розвиток інструменту».


https://www.cheqpacs.com/en/


Джерело: Reifenhäuser