Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

GARANT РОЗШИРЮЄ ПРИСУТНІСТЬ У ПІВНІЧНІЙ АМЕРИЦІ

03.02.2022

Компанія Garant Maschinenhandel GmbH (Garant), дочірня компанія Windmöller & Hölscher-Gruppe (W&H-Gruppe) та провідний виробник обладнання для виробництва паперових пакетів, розширює свою присутність на північноамериканському ринку, відкриваючи офіс продажу та сервісного обслуговування у штаб-квартирі W&H у Лінкольні, штат Род-Айленд, США.

 

«Виробництво паперових пакетів зростає в Північній Америці і в усьому світі, – каже Торстен Бердінг, керуючий директор німецької компанії Garant. Ми визнаємо зростаючу потребу та потенціал рішень для паперової та полімерної упаковки, машини для виготовлення якої виробляє Garant у W&H-Gruppe. Тому ми створили місцеву команду, щоб посилити нашу підтримку клієнтів та сервісне обслуговування обладнання на північноамериканському ринку».

 


«Володимир Унрух – один з наших найдосвідченіших сервісних технічних консультантів – тепер влаштовується в Род-Айленді і займатиметься виключно північноамериканським ринком. Він працюватиме з Майклом Рейнхардтом – ветераном компанії W&H, який десятиліття продає нове обладнання від Garant на додаток до своєї посади продукт - менеджера з друкарських машин від W&H-Gruppe. З Німеччини нову команду підтримуватимуть Пітер Хоффманн та Марвін Вільямс, які мають великий досвід роботи в Америці», – додає Бердінг.

 

На новій посаді консультанта з технічного обслуговування Унрух буде створювати загальну інфраструктуру обслуговування, включаючи склад запасних частин для термінового постачання «на наступний день». Він також виїжджатиме на об'єкти клієнтів для вирішення технічних питань, усунення проблем та надання рекомендацій щодо отримання максимальної віддачі від обладнання Garant.

 

Володимир Унрух працює в компанії W&H-Gruppe 10 років, перші три роки обслуговував флексодрукарські машини на заводах клієнтів по всьому світу, а останні сім років забезпечував сервіс для машин від Garant – MATADOR (машина для пласких пакетів) та TRIUMPH (машина для пакетів із квадратним дном). У компанії Garant він відповідав за монтаж, пуско-налагодження, введення в експлуатацію та технічне обслуговування машин, а також за навчання персоналу клієнтів.

 

Джерело: W&H-Gruppe