Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗВАЖУВАННЯ ДЕТАЛЕЙ КРІПЛЕННЯ

24.10.2023

Ishida Europe представила два нових вимірювачів ваги в асортименті Sector Solutions, пропонуючи готове, економічно ефективне та високоефективне рішення, спеціально розроблене для обробки виробів різної ваги та розмірів, таких як гайки, болти, гвинти та різноманітні сталеві, латунні і мідні деталі і арматура.


Нова покращена конструкція вагів використовує 50-річний досвід компанії Ishida у зважуванні з моменту запуску технології в 1972 році. За цей час ваги Ishida змінили зважування та пакування величезної кількості продуктів, включаючи фурнітуру та кріплення.

 

Останні моделі містять різні нові функції, щоб зробити машини ще міцнішими та довговічнішими. Вони включають використання надміцних компонентів і міцних поліуретанових вкладишів, які дозволяють їм витримувати значні удари та потік абразивного продукту, зберігаючи при цьому відому швидкість і точність Ishida.

 

Розширені бункери допомагають максимізувати потік продуктів для зважування, а спеціальні пристрої для запобігання витоку на вагових бункерах, що запобігає помилкам, втраті продукції під час переміщення в упаковку. Тривалі випробування ваг підтвердили, що вони здатні підтримувати високі рівні продуктивності без втрати ефективності спеціалізованих вкладишів.

 

«Деталі кріплення створюють низку завдань для автоматизованої системи зважування, зокрема, з точки зору їх твердого абразивного покриття», — пояснив Нік Кларк (Nick Clark), менеджер із продукції Ishida Europe CCW. «У той же час, як і в будь-якому іншому секторі, конкуренція є інтенсивною, і виробники повинні максимізувати швидкість і ефективність своєї операції пакування. Наші новітні моделі були розроблені відповідно до цих вимог, поєднуючи міцність, довговічність і надійність із гнучкістю для обробки широкого спектру типів продуктів».

 

Дві нові моделі включають модель на 10 головок із п’ятьма літровими бункерами (CCW-RVE-210W-1S-50-SS-HWR3) і версію на 14 головок із трьома літровими бункерами (CCW-RVE-214W-1S-30- SS-HWR2). Швидкість до 50 і 70 зважувань за хвилину відповідно. Нове вдосконалене програмне забезпечення дозволяє машинам точно рахувати кілька сотень тисяч штук, при цьому вага окремої штуки обчислюється з точністю до п’яти знаків після коми.

 

Джерело: Ishida