Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЕКОНОМІЧНО ТА СТІЙКО

09.10.2020

Syntegon Technology та SABIC представляють спільну концепцію упаковки для упаковки заморожених продуктів


Syntegon Technology та SABIC розробили концепцію стійкої упаковки для заморожених харчових продуктів із значним потенціалом зменшення кількості матеріалів. Їх рішення включає нову технологію ущільнення PHS 2.0 від Syntegon та 20-мкм тонка двовісно орієнтована поліетиленова плівка (BOPE) від SABIC. Власники торгових марок тепер можуть суттєво зменшити споживання матеріалу та збільшити показники випуску, замінивши звичайно використовувані плівки з поліетилену низької щільності (ПНЩ) на BOPE, запечатану на обладнанні PHS 2.0.


В усьому секторі заморожених харчових продуктів пакети «подушка» є найкращим варіантом упаковки, більшість із них на сьогодні виготовляються з ПНЩ. Керований своєю місією забезпечити стійкість без компромісів, Syntegon об'єднав зусилля з SABIC, щоб знайти альтернативу плівкам з ПНЩ. Відповідь полягає в нещодавно розробленій плівці BOPE від SABIC та інноваційній системі герметизації PHS 2.0 від Syntegon для вертикальних машин для розливу, заповнення та ущільнення. «Наша концепція дозволяє використовувати більш тонкі плівки на більш високих швидкостях, пропонуючи при цьому таку ж якість герметизації та захист продукції, як і з ПНЩ», - пояснює П'єр Хамелінк, директор з бізнесу, ринку та стратегії стійкого розвитку в Syntegon у Веерті, Нідерланди. Переключившись на BOPE, виробники можуть зменшити товщину плівки до 20 мкм.


Випробування, проведені на машинах Syntegon, показують, що новий матеріал перевершує або працює настільки ж добре, як і звичайні поліолефінові мономатеріальні плівки. Залежно від специфіки продукту та техніки, товщина плівок з ПНЩ становить від 30 до 80 мкм. BOPE від SABIC - це одношарова плівкова структура товщиною всього 20 мкм, яка забезпечує той самий рівень стійкості до проколів та бар’єрний захист, що і 30-мкм плівки LDPE.


Нова концепція стійкої упаковки демонструє цінність співпраці між зацікавленими сторонами по всьому ланцюжку поставок. «Як постачальник системних рішень, ми знаємо, що стійкості неможливо досягти поодинці», - пояснює Хамелінк. «Для того, щоб перевірити працездатність машин на стійких матеріалах, ми дуже рано, на стадії розробки, співпрацюємо із зацікавленими сторонами. Що стосується стійкості, ми переконуємось, що власникам брендів не доведеться йти на компроміси щодо швидкості та якості».


Джерело: Syntegon Technology