Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Дозатори ISHIDA на польскому ринку

26.08.2020

Вагове обладнання Ishida дає можливість одному з провідних польських виробників макаронних виробів, компанії Czanieckie Makarony, підвищити продуктивність, при цьому знизивши кількість втрат продукту.


На підприємстві Czanieckie Makarony зараз використовуються п'ять мультиголовочних вагових дозаторів Ishida, причому останній дозатор був встановлений в березні 2020 р


З ростом виробництва, компанія вперше вирішила відмовитися від ручного зважування на користь автоматичного вагового обладнання, вибравши місцевого виробника. Однак обсяги виробництва продовжували зростати, тому Czanieckie Makarony в результаті зупинили свій вибір на вагових дозаторах Ishida, збільшивши обсяги виробництва на 70%.


«Мультиголовочні вагові дозатори Ishida - найкраще обладнання в галузі, - коментує вибір Патрік Дибат (Patryk Dybat), співробітник Czanieckie Makarony. - Це обладнання відрізняється особливою надійністю, точністю і зручністю експлуатації».


Завдяки своїй універсальності, вони можуть бути налаштовані для роботи з упаковками самої різної ваги, в тому числі з упаковками 100 г, 250 г, 500 г, 1,5 кг і 3 кг. Устаткування забезпечує високу точність обробки продукції на швидкості до 45 упаковок за хвилину.


Виконати налагодження обладнання через інтуїтивний сенсорний екран панелі дистанційного керування не складає ніяких труднощів, тому для експлуатації достатньо всього одного оператора.


Завдяки можливості зняти контактні деталі без використання спеціальних інструментів, а також відкритої конструкції основного корпусу, можлива швидке і ретельне очищення. Перехід обладнання з одного виду продукції на інший займає близько 15 хвилин, включно з очищенням.


Дозатори Ishida є елементами спеціалізованої пакувальної лінії, яка також включає в себе вертикальні пакувальники в пакети, контрольні ваги Ishida DACS, металодетектори і системи автоматичної упаковки в картонну тару. Лінії безперервно працюють в три зміни, п'ять днів на тиждень, виробляючи 30 палет з продукцією за одну зміну.


«Хоча обладнання Ishida відрізняється високою надійністю, ми впевнені, що в разі виникнення проблем Ishida оперативно вживе заходів, щоб ми могли відновити роботу в найкоротші терміни», - пояснює Патрік Дибат. - Швидкість і точність вагового обладнання, безумовно, дала нам величезні переваги. Мультиголовочні вагові дозатори Ishida забезпечують незмінно високу якість упаковок, що допомагає сформувати довіру покупців до нашої продукції».


Джерело: Ishida