Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Cermex EvoPack від Sidel

09.06.2021

Зміна вподобань споживачів, вимог до стійкості як а також зростаюча потреба в виробництві упаковки з доданою вартістю та нових одиниць для продажу або доставки змушує виробників адаптувати свої виробничі моделі та ланцюжки поставок. Виробники продуктів харчування, товарів для дому та особистого догляду (FHPC) хочуть перейти до більш екологічної вторинної упаковки шляхом переоцінки поточного використання рішень для перефасування, які створюють значні побічні ефекти, якість та стійкість. Підрахунок операцій може мінімізувати ці ефекти, керуючи, зберігаючи та відвантажуючи продукцію у відповідних кількостях з набагато більшою простотою та гнучкістю для майбутніх потреб роздрібної торгівлі. Щоб задовольнити потребу в екстремальній кількості випадків, маючи справу зі стандартними високопродуктивними форматами, Sidel випускає Cermex EvoPack, надзвичайно гнучку платформу для фасонних контейнерів у загорнуті заготовки, лотокs & Shelf Ready Packaging (SRP).


У наш час споживачі стають все більш вимогливими до своїх індивідуальних потреб у покупках, бажаючи робити зручні покупки в будь-який час чи де завгодно. Це не тільки відображає триваючий бум електронної комерції, але це також можна побачити в епоху відродження менших міських магазинів, коли великі роздрібні торговці повертаються до міських центрів, щоб забезпечити легкий доступ до повсякденних потреб.

 

«Деякі підкатегорії FHPC або гравці іноді потребують налаштування до 40% обсягу виробництва. До цього часу найпоширеніший спосіб для виробників вдовольнити такі запити, це скористатися послугами перепакування вручну», - говорить Дід’є Соссеро, менеджер з упаковки продуктів Sidel.

 

Обмеження діяльності з перепакування та передбачення майбутніх потреб роздрібної торгівлі

 

Заходи з перефасування породжують витрати не тільки за рахунок додаткового використовуваного пакувального матеріалу, але також за рахунок додаткових завдань ручної праці, які зараз перевищують допустимі межі щодо конкурентоспроможності виробників та націнки. Пов’язані з цим екологічні відходи роблять перепакування ще менш стійким. Нарешті, додаткове поводження під час перепакування може потенційно спричинити подряпини або потертості на виробах.

 

«Щоб зменшити та спростити перефасування, ми спостерігаємо зростаючу потребу в невеликому підрахунку операцій, щоб допомогти виробникам зменшити кількість товарів на одиницю відвантаження аж до партій, що складаються з двох, трьох або чотирьох товарів. Вони дають можливість керувати, зберігати та відвантажувати продукцію легше та гнучкіше для подальших завдань у розподільчих центрах або в рамках підготовки замовлення електронної комерції», - коментує Дідьє. Паралельно залишатиметься попит на складні набори продуктів, які все одно потребуватимуть маніпуляцій із перепакування вручну. Отже, маючи технічні можливості для отримання більшої кількості випадків, виробники можуть відвантажувати однакову кількість продуктів з меншою кількістю вторинної упаковки.

 

«Тепер можливість виробляти як малі, так і великі кейси допоможе їм краще передбачити тенденції та забезпечити розміщення нових каналів, якщо традиційні великі обсяги виробництва стандартних форматів все ще обробляються на одній виробничій лінії та пакувальному рішенні», - додає Дід'є .

 

 

Безпрецедентний діапазон розмірів вторинної упаковки та висока швидкість, все на одному компактному обладнанні

 

Cermex EvoPack пропонує безпрецедентний діапазон розмірів вторинної упаковки для управління зменшеною кількістю, що містить лише два, три або чотири товари, а також дуже великі транзитні упаковки, призначені для перепакування. «Завдяки своїм гнучким та екстремальним можливостям підрахунку платформа може допомогти виробникам відновити промислову маржу завдяки значній економії витрат на використання матеріалів, обладнання та енергії. Крім того, це, безумовно, значною мірою сприятиме досягненню їх цілей щодо зменшення викидів вуглецю та сталого розвитку», - додає Дідьє.

 

Забезпечуючи вражаюче співвідношення до 60 упаковок на хвилину при компактному розмірі площею менше 30 кв. м, Cermex EvoPack пропонує швидкі та повторювані зміни формату в межах від п’яти хвилин до зміни формату упаковки до 15 хвилин при зміні як пляшки, так і формата упаковки.

 

«Нашою метою було також зробити обладнання простим в експлуатації та обслуговуванні, тому ми розробили Cermex EvoPack, впровадивши найновіші технології Industry 4.0, щоб оператори та бригади з технічного обслуговування керували ним в своїй щоденній роботі», - підсумовує Дідьє.


Джерело: Sidel