Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КАРТОННА КОРОБКА-«БУДИНОЧОК» ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ

18.06.2021

 

Компанія Aldomak (Велика Британія) ось уже понад 80 років спеціалізується на виробництві високоякісних кондитерських виробів і випічки ручної роботи. Зараз, коли підприємство активно виходить у ритейл, гостро постало питання про автоматизацію процесу пакування. Для вирішення цього завдання Aldomak придбала горизонтальний картонатор Basis 50 від компанії «Базис».

 

 

 

Форма завжди виграє!
За допомогою цього обладнання компанія Aldomak упаковує зроблений вручну фадж (назва молочного ірису в англомовних країнах) в картонні коробки у формі «будиночок» (gable top box).
Така упаковка хоч і не нова, але все ж нестандартна, а тому більше привертає увагу покупців. Навіть аналітичні дослідження підтверджують, що форма упаковки має для споживача величезне значення.
Крім того, якщо така коробка виявляється на полиці нижче від рівня очей покупця, напис на ній все одно добре читається. До того ж вона краще підходить для реалізації функції повторного відкривання-закривання, ніж звичайна прямокутна коробка.

 

Питання місткості
Важливо також зазначити, що це обладнання забезпечує максимальне заповнення коробки продуктом. Для цього спочатку закривається верх коробки, тобто більш вузька частина, а продукт, упакований у флоу-пак (плівка зберігає властивості продукту та захищає картонну коробку від вологи й жиру), поміщається в коробку знизу.
Така послідовність операцій також запобігає травмуванню продукту, як це часто буває в машинах, які завантажують продукт через верхній зріз. Таким чином, солодощі потрапляють на полиці магазинів у відмінному товарному вигляді, що є важливим критерієм для споживача при здійсненні покупки.

 

Джерело:  BASIS