Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

BOBST запускає нову машину глибокого друку для гнучких матеріалів

18.09.2020

 

Ринок упаковки переживає глибоку трансформацію. Власники брендів очікують більш швидкого виведення на ринок і більш стійких рішень. Щоб задовольнити ці потреби, BOBST оголошує про випуск EXPERT RS 6003 - машини для глибокого друку нового покоління, яка дозволить користувачам глибокого друку вирішувати сучасні завдання ринку.
«Технології, спрямовані на підвищення продуктивності обладнання і процесів, завжди є кроком вперед до поточних і майбутніх вимог ринку», - пояснює Джонатан Джубілато, менеджер з лінійки продуктів глибокого друку в Bobst Italia. «Все частіше ринок гнучкої упаковки вимагає дрібносерійного виробництва, більш легких, тонких, придатних для вторинної переробки рішень, стабільної передачі кольору при друці в будь-якій точці світу, тоді ми готові підтримати наших замовників за допомогою рішень, що забезпечують більш швидкий час виведення на ринок, підвищення якості, продуктивності, гнучкості та безпеки. Технологія глибокого друку, звичайно, не виняток».
Гнучкість і продуктивність - ось основні гасла для EXPERT RS 6003, яка може розвивати максимальну швидкість 500 м / хв і випускається в двох конфігураціях друкованих циліндрів (з валами та без).
Варіанти конфігурації дозволяють вибрати барвисту систему для забезпечення найкращої якості продукції відповідно до виробничих вимог. Стандартні барвисті системи MPI (багатоцільове нанесення) або опціональна система фарб HSM (високошвидкісне дозування) забезпечують стабільно високу якість відтворюваності друку при будь-яких умовах і з усіма типами фарб і розчинників.
Щоб спростити і прискорити підготовку друкарської машини і зміну завдань, BOBST розробив нову інноваційну систему, ексклюзивну для машини EXPERT RS 6003. Flex Trolley - це візок сервісного типу, який може залишатися в машині під час друку або його можна прибрати після налаштування друкарської секції. Це значно скорочує мінімальну кількість візків, необхідних для роботи друкарської машини, і забезпечує максимальну гнучкість для операцій зміни завдань.
Сушильна система об'єднує багато відмінних рис технології BOBST, щоб забезпечити необхідну ефективність сушіння при меншій довжині тунелю. Це рішення значно скорочує довжину полотна в друкарській машині з подальшим зменшенням відходів приблизно на 30% при запуску і зміні завдань в порівнянні зі звичайними сушильними камерами.
Друкарська машина забезпечує високошвидкісний друк сольвентними і фарбами на водній основі, підходить для використання технологій друку з розширеним колірним охопленням oneECG. Компанія BOBST стала піонером у використанні розширеної колірної гами (ECG) в глибокомй друці зі своїм рішенням oneECG, яке відкриває двері в цифровий світ глибокого друку, щоб йти в ногу з вимогами сьогоднішнього ринку.
Відповідно до бачення BOBST, де можливості підключення, оцифровки, автоматизація і стійкість є наріжними каменями виробництва упаковки, доступні програми для моніторингу Apps і BOBST Connect для повністю віддаленого підключення і підтримки.

Джерело: Bobst Italia SpA, S. Giorgio Monferrato, Італія