Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

BOBST ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІТНІ ІННОВАЦІЇ В СУЧАСНОМУ СВІТІ УПАКОВКИ

29.06.2023

Компанія BOBST представляє новітні інновації у сферах друку, виробництва упаковки, послуг та ефективності, які допоможуть виробникам упаковки та власникам брендів зробити великий крок у напрямку цифровізації ланцюжка поставок для виготовлення упаковки.


M. Bobst виступає під час Press Conference

 

«Пакувальна індустрія переживає цифрову революцію, що вимагає від кожної компанії впроваджувати інновації, змінювати свої підходи, мислити комплексно, в термінах цифрової епохи та використовувати мережі та платформи, щоб пропонувати своїм клієнтам нові бізнес-моделі», - говорить Жан-Паскаль Бобст, генеральний директор Bobst Group. «Наше бачення індустрії спирається на чотири ключові елементи – можливості підключення, цифровізація, автоматизація та екологічність – які значно спрощують цю трансформацію. Представлені сьогодні нові рішення — це продовження безперервних інновацій, які створюються, щоб допомогти нашим клієнтам спільно досягти успіху в цій новій реальності».

 

Згідно з концепцією BOBST, ланцюжок поставок для виготовлення упаковки має стати повністю цифровим.


У центрі цієї концепції знаходиться BOBST Connect — хмарна цифрова платформа, що постійно розвивається, що підвищує продуктивність виробників упаковки. Сьогодні BOBST з гордістю повідомляє про запуск Tool Management — нового, унікального на ринку рішення. Tool Management забезпечує безпрецедентний контроль над оснащеними TooLink друкованими штампами, дозволяючи інтегрувати дані виробників інструментів, відстежувати ефективність оснащення, надавати зворотний зв'язок, проводити обслуговування та робити замовлення. Інтуїтивний інтерфейс забезпечує користувачам доступ до різноманітної, заснованої на даних аналітичної інформації, що допомагає вивести керування оснащенням якісно нового рівня.

 

Система керування параметрами завдання Recipe Management for ACCUCHECK дозволяє користувачам у віддаленому режимі створювати та налаштовувати засноване на файлі образотворчого оригіналу завдання перевірки, зберігати завдання та викликати збережені параметри у будь-який час та з будь-якого місця – перші кроки до створення рішення замкнутого циклу. Ця функція вже успішно використовується клієнтом BOBST, компанією Prealpi, сприяючи скороченню часу налаштування та підвищення контролю якості.

 

Новий член Групи – Dücker Robotics. BOBST розширює свої можливості у сферах автоматизації та підключення, набуваючи 70% акцій Dücker Robotics – світового лідера у застосуванні роботів для навантаження та укладання на піддони при виробництві гофрокартону, який також пропонує певні переваги у сфері щільного картону. Компанія розробляє роботизовані системи для найскладнішого обладнання для виготовлення упаковки.

 

Детальніше про найважливіші новинки у кожному із секторів галузі на сторінці компанії BOBST

 

Джерело: BOBST