Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СВІТОВИЙ РЕКОРД В ОБЛАСТІ ФЛЕКСОГРАФІЧНОГО ДРУКУ

12.05.2021

 

Такого в області флексографічного друку ще не було: Компанія Panther Print GmbH, що входить в групу Panther зі штаб-квартирою в Вустермарке, за допомогою машини для флексографічного друку BOBST 96S з центральним циліндром виготовила протягом 24 годин понад мільйон квадратних метрів облицювального картону (гофрокартону з попереднім друком), і тим самим встановила новий світовий рекорд.

Володіння різними способами друку вимагає високого рівня знань, і як раз такий досвід показала команда компанії Panther Print завдяки своїй неперевершеній потужності. Так за допомогою машини BOBST 96S (новітнє покоління цієї машини називається BOBST MASTER CI 90 SIX) протягом одного дня був нанесений друк на 1 174 000 м2 картону з середньою швидкістю 489 м/хв або 48 917 м2/год. Це означає, що машина практично постійно працювала з максимальною продуктивністю 600 м/хв, включаючи заміну валів і завдань, а також внутрішню логістику.

 

У повітрі відчувалося напруження, запах типографської фарби наповнював приміщення, в той час як в Вустермарке прагнули встановити новий рекорд за кількістю денного виробництва. Загалом, технологія і солідна конструкція машини BOBST 96S дають користувачеві всі можливості досягти при чотиришаровому флексографічного попередньому друці найвищої якості і кращої продуктивності. Однак тим, хто хоче дізнатися максимальні можливості такої високопродуктивної машини з шириною друку XXL в 2800 мм, необхідні амбітні і добре навчені співробітники, і це те, чим може повністю пишатися компанія Panther Print. Друк - це пристрасть всієї команди, а світовий рекорд тільки довів цей факт.

 

Досвідчені співробітники відмінно знають свою справу і працюють на благо того, щоб компанія Panther Print відповідала найвищим вимогам за якістю. Встановлена там ще в 2010 р повністю автоматизована машина для флексографічного друку BOBST як і раніше високо цінується. Унікальні робочі характеристики машини ідеально взаємодіють в цій друкарні з дуже дорогими друкованими пластинами (кліше) і винятковими друкованими інструментами. Все це дозволяє персоналу ще вище підняти планку за якістю флексографічного попередньої друку.


Bobst Italia SpA, S. Giorgio Monferrato, Італія