Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

OPEN HOUSE ВІД BOBST

27.01.2021

Компанія BOBST провела унікальний віртуальне захід у своїх центрах передового досвіду в Білефельді (Німеччина) і Сан-Джорджо-Монферрато (Італія), в рамках якого відвідувачі, не виходячи з дому, змогли ознайомитися з перспективами виробництва гнучкої упаковки.


Роботизована система smartDROID

 

На заході Innovation in Flexible Packaging, який відбувся 20 січня і був присвячений технологіям CI флексодруку і ламінуванню, де серед основних доповідачів був президент групи BOBST Жан-Паскаль Бобст (Jean-Pascal Bobst), були продемонстровані три інноваційних вироби, які повинні вплинути на майбутнє CI флексодруку.

 

Три великих виробника упаковки, які здійснюють діяльність в Європі та США, поділилися думками про мінливі вимоги і перспективи в різних сегментах галузі гнучкої упаковки.

 

«Ми забезпечуємо прогрес в галузі гнучкої упаковки за рахунок чотирьох ключових елементів: можливостей підключення, цифрових процесів, автоматизації та сталого розвитку, - сказав Жан-Паскаль Бобст. - Навіть до відомих подій 2020 р. ми жили в світі, в якому гнучкість і сталий розвиток, в тому числі в галузі гнучкої упаковки, були затребувані в значній мірі. Сьогодні ж ці потреби стали як ніколи актуальними. У відповідь на подібні запити ми закладаємо основу для упаковки майбутнього. Наочним прикладом виконання наших зобов'язань є новітні продукти в області CI флексодруку і ламінування».

 

На Open House були представлені три машини: флексографська машина VISION CI, безсольвентний ламінатор NOVA SX 550 LAMINATOR і флексографська машина MASTER CI. Учасники заходу побачили, як працює кожна з них.

 

Машина VISION CI забезпечує максимальну ефективність при роботі з різними матеріалами незалежно від розміру накладу. Завдяки винятковій якості друку, рівню продуктивності та екологічності вона задовольняє всім вимогам виробників упаковки. У світі, де на перший план виходять гарантована якість і висока швидкість, VISION CI забезпечує стабільну якість друку і характеристик для кожного рулону упаковки при будь-якому розмірі накладу. Ця машина, створена із застосуванням технічних інновацій і наділена можливостями автоматизації, відрізняється швидкістю налагодження і переналагодження. Вона гарантує стабільність повторюваних процесів, мінімізацію обсягу відходів і простоту виробництва.

 

Ламінатор NOVA SX 550 LAMINATOR є ідеальним робочим інструментом для виробників упаковки, які потребують справжньої гнучкості, і, на думку BOBST, незабаром стане новим еталоном на ринку. Цей безсольвентний ламінатор розроблений спеціально для досягнення трьох масштабних цілей: неперевершеної гнучкості в експлуатації, максимально високого для компактної машини рівня автоматизації та виключної продуктивності. Крім того, він підтримує концепцію «Індустрія 4.0». Яким би не був розмір накладу або тип підкладки і клею, ця чудова компактна машина працює так економічно, екологічно і надійно, що користувач отримує очевидні конкурентні переваги.

 

Нарешті, машина MASTER CI є лідером по продуктивності, коли мова йде про CI флексодрук, а також втіленням прихильності компанії BOBST до можливостей підключення, цифровим процесам, автоматизації та принципам сталого розвитку. У цій машині передові технології поєднуються з інтелектуальними інноваціями в області флексодруку, що забезпечує найвищу продуктивність, стабільність і гнучкість робочого процесу незалежно від рівня кваліфікації оператора. Передові робототехнічні засоби гарантують повну автоматизацію налаштувань і дозволяють організувати цифровий виробничий процес з використанням цифрового двійника готових рулонів. Модульна конструкція забезпечує прискорений монтаж і введення в експлуатацію менш ніж за чотири тижні.

 

«Ці продукти дозволяють досягти такого рівня продуктивності при CI флексодруці та ламінуванні, який дійсно може прискорити перехід виробників до гнучкої упаковки майбутнього, - каже Жан-Паскаль Бобст. - Звичайно, ми б вважали за краще зустрітися з нашими клієнтами особисто. Проте ми були дуже раді продемонструвати можливості наших машин в інтерактивному режимі, використовуючи цифрову платформу. Коли мова йде про гнучку упаковку, пам'ятайте, що BOBST має найширшй асортимент рішень, які допомагають клієнтам досягти успіху сьогодні і впевнено дивитися в майбутнє, незважаючи ні на що».

 

Bobst Bielefeld GmbH, Німеччина