Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Як це працює

15.09.2020

Вже цієї осені в Україні стартує національний проєкт Virobnik.ua, що дає змогу за одну хвилину побачити на власні очі, як і де створювався продукт, який ви збираєтесь купити. Завдяки Virobnik.ua ви зможете довіряти товарам, які купуєте щодня, та нарешті розпрощатися зі стресом щодо якості та умов виробництва.


До проєкту Virobnik.ua першою приєдналася корпорація «Біосфера» з брендом підгузків Bambik. Тепер споживачі зможуть побачити весь процес виробництва, відсканувавши QR-код на упаковці.


«На жаль, дуже мало українців насправді розбираються в якості продуктів. Тому, коли ми дізналися про ініціативу Virobnik.ua, ми в корпорації «Біосфера» відразу вирішили приєднатися до проєктуі відкрити споживачам інформацію про те, де і як виробляється наша продукція. Почали з нашої новинки – якісних та сучасних підгузків Bambik. Тепер будь-яка мама, яка дбає про безпеку дитини і хоче переконатися в якості продукту, може відсканувати QR-код та побачити зсередини, як виробляється наш Bambik», – коментує Олексій Безуглий, глобальний директор з маркетингу бізнес-напрямку Hygiene в корпорації «Біосфера».

Відеосервіс залучає до співпраці як великих, так і крафтових виробників. Його основна мета – зростання рівня знання українців про продукти та здоровий спосіб життя, а також підвищення рівня захисту прав споживачів.

«У людей назрів запит на достовірну інформацію про продукти, які вони споживають. Всьому, що ми часто знаходимо в відкритих джерелах, складно довіряти. Найчастіше це маркетингові матеріали, які вводять споживача в оману і формують негативне поле навколо виробників. Тому проєкт корисний також компаніям, які готові чесно та відкрито ділитися інформацією. Особливо це актуально для продуктів made in Ukraine», – коментує Віталій Єрмак, ідейний натхненник проекту Virobnik.ua.