Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЯК ОХОЛОДЖУЮЧЕ КІЛЬЦЕ ЗБІЛЬШУЄ ПРОДУКТИВНІСТЬ

26.03.2021

Клієнт W & H компанія PT Plasindo Lestari, Джакарта, Індонезія, виробляє високоякісні плівки для упаковки продуктів харчування, напоїв, побутової хімії та особистої гігієни. Нещодавно PT Plasindo Lestari модернізувала одну зі своїх 5-шарових екструзійних установок VAREX новим охолоджуючим кільцем XP і відразу ж домоглася значного збільшення продуктивності.


Тімоті Чахьяді, директор з виробництва PT Plasindo Lestari, каже: «Ми вже користувалися послугами експертів модернізації модулів від W & H і замінювали кільце охолодження на одній з наших видувних екструзійних установок іншого виробника повітряним кільцем P2K з профільним управлінням від W & H. Виробничий ефект перевершив всі очікування! На нашому заводі є кілька відносно нових установок VAREX, і W & H вийшов на нас з пропозицією подальшого підвищення продуктивності однієї з них. Команда W & H з самого початку була майже впевнена, що це спрацює. Але для нас було важливо, щоб вони спочатку прийшли на наш завод і довели це, перш ніж ми купимо це оновлення».

 

Технічний фахівець W & H приїхав на завод в Джакарту і зробив спочатку точну настройку установки «як є», щоб отримати значення для порівняння. Після модернізації і запуску машини тієї ж конструкції але з новим охолоджуючим кільцем Arctis XP відразу стала очевидна стійка стабільність міхура, за рахунок чого і може бути збільшена продуктивність установки в цілому.

 

На установці з новим кільцем Arctis XP в якості тесту були проведені три різних продукти. За словами Герда Кассельманна, експерта по оптимізації і модернізації машин W & H, кожен з продуктів реагував по-різному. Обсяг виробництва в залежності від продукту збільшився від 12% до 23%. І це збільшення було можливо навіть для обладнання з технічним станом інших вузлів на рівні трирічної давнини. «За рахунок використання технології Arctis XP на старих лініях можна очікувати ще більш значного зростання продуктивності», - додає Кассельманн.

 

Чахьяді додає: «Коли лінія після модернізації була знову запущена, ми були здивовані і сповнені ентузіазму. Але збільшення продуктивності – це лише одна сторона медалі. Коли установка працює на більш високій швидкості, нове охолоджуюче кільце забезпечує ще кращу однорідність міхура по ширині і товщині, і виробництво в цілому стає більш стабільним. Таке відчуття, що видувний міхур тримається в якихось лещатах. Навіть оператори нічної зміни можуть тепер робити швидкі зміни замовлень, не пориваючи міхур».

 

Джерело: W & H