Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

TOPPAN РОЗРОБЛЯЄ ПРОТИВІРУСНУ ПЛІВКУ

17.03.2021

Компанія Toppan Printing (Toppan), світовий лідер у галузі комунікацій, безпеки, упаковки, декору та електронних рішень, розробила гнучку упаковку Virusweeper™ з противірусними та антибактеріальними функціями. Нова плівка для упаковки є доповненням до лінійки “SMART LIFE-VALUE ™ Packaging” компанії Toppan, яка є частиною нещодавно випущеної серії “TOPPAN S-VALUE ™ Packaging”, націленої на додану вартість для суспільства та забезпечення життя. Зразки упаковки плівки Virusweeper ™ будуть доступні з березня, а розпочати продажі заплановано на квітень.


Пандемія COVID-19 спричинила підвищення рівня обізнаності щодо безпеки та гігієни серед споживачів та спровокувала попит на безконтактне середовище та продукти, що пропонують противірусну дію. Відповідаючи на ці потреби, Toppan скористався своїм унікальним досвідом нанесення друку та покриттів, щоб спочатку додати противірусну функціональність до друкованих матеріалів декору. У жовтні 2020 року Toppan застосував техніку обробки до упаковки, оголосивши про першу в Японії картонну упаковку, здатну зменшити присутність частинок вірусу на поверхнях. Зараз Toppan вдосконалив модельний ряд серії Virusweeper™, встановивши технологію для додавання як антивірусної, так і антибактеріальної ефективності до гнучкої упаковки.

 

Упаковка Virusweeper™ пригнічує рост деяких вірусів та бактерій та значно зменшує їх кількість на поверхнях. Дія Virusweeper™ як на плівці, так і на картонній упаковці було перевірено шляхом вимірювання відповідно до ISO 21702 щодо антивірусної активності та ISO 22196 щодо антибактеріальної активності на полімерних та непористих поверхнях, а упаковка сертифікована Японським товариством міжнародної підтримки збільшення антимікробних виробів (SIAA) за її противірусну та антибактеріальну ефективність. Упаковка також відповідає специфікаціям та стандартам Японії на харчові продукти та харчові добавки.

 

Додавання антимікробних функцій не вимагає змін у виробничому процесі, оскільки до існуючого лаку додається противірусний засіб, а технології Toppan дозволяють додати противірусну та антибактеріальну функціональність, зберігаючи стійкість до подряпин існуючих упаковок. Плівки Virusweeper ™ ідеально підходить для гнучкої упаковки, тоді як уже доступну версію на паперовій основі можна використовувати для коробок.

 

«Упаковка Virusweeper відповідає актуальним потребам у підвищеному рівні гігієни та впевненості у нашому повсякденному житті», - заявив Ікуно Шимено, генеральний менеджер зі стратегії розвитку в компанії Toppan's Packaging Solutions. «Toppan продовжуватиме розвивати функціональність пакувальних продуктів і розширювати рішення з антивірусними функціями на такі ринки, як продукти харчування та споживчі товари швидкого споживання, а також розробляти широкий спектр інших продуктів, що пропонують антивірусні та антибактеріальні ефекти».