Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Tetra Pak представляє технологічну лінію з низьким енергоспоживанням

08.09.2020

 

Компанія Tetra Pak® представила інноваційну енергозберігаючу технологічну лінію для виробництва соків, нектарів і негазованих напоїв. Лінія не має аналогів: тут застосовується унікальна комбінація методів пастеризації, фільтрації та УФ-технології для обробки напоїв у двох потоках, які потім в асептичних умовах змішуються для отримання готового продукту.

 

На новій лінії замість всього обсягу продукту пастеризується тільки концентрат. Вода ж обробляється окремо шляхом фільтрації і опромінення ультрафіолетом, що вимагає набагато менше енергії. При використанні нової лінії для виробництва соків, нектарів і негазованих напоїв досягається зниження споживання енергії до 67%, а скорочення споживання води на безрозбірне миття, стерилізацію і перемикання з виробництва одного продукту на інший - до 50%.

 

Інноваційна технологічна лінія - результат роботи інженерів і технологів компанії Tetra Pak, які поставили собі високі цілі щодо вдосконалення виробництва соків, нектарів і негазованих напоїв і пошуку нових ефективних рішень. Експертна доповідь з новою виробничою концепцією була представлений в березні 2019 року на технічному семінарі Міжнародної асоціації виробників фруктових і овочевих соків. У жовтні 2019 на Саміті виробників соку нова концепція була удостоєна премії IFU 2019 Innovation Award.