Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Свіжі продукти, захищені упаковкою з антимікробною полімерною домішкою

30.09.2020

В центрі уваги споживачів - безпека харчових продуктів. Компанії, що виробляють свіжу продукцію, шукають нові інноваційні рішення в упаковці. Компанія Veg-Fresh Farms, що базується в Каліфорнії, нещодавно використала антимікробну технологію Smart Plastic ™ для виготовлення плівки, що використовується для їх органічної та звичайної брюссельської капусти. Вони сподіваються включити цю технологію в іншу упаковку.
                                                   
Розумні полімерні домішки вводяться у виробничий процес у дуже малих відсотках разом з іншими стандартними інгредієнтами. Ці домішки перетворюють полімер на потужний засіб, який є високоефективним проти сальмонели, лістерії, кишкової палички, MRSA та десятків загальних небезпечних організмів. Компанія заявляє, що при використання нової домішки, знижується кількість бактерій на 99,9% та протимікробний захист збільшується на 5-log.

«Команда Veg-Fresh та команда Smart Plastics ведуть обговорення вже кілька років. Ми уважно стежили за незалежними випробуваннями і були вражені технологією. Використовувати цю технологію при виробництві плівки цілком природно. Хвороба, що передається через їжу, є однією з основних загроз для цієї галузі, і ми прагнемо скористатися новими технологіями, щоб зробити їжу наших клієнтів якомога свіжішою, безпечнішою та здоровішою », - сказав Боб Райт, головний операційний директор Veg-Fresh Farms.
Джерело: packaging360.in