Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

STARLINGER ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО АВСТРІЙСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ СТІЙКОЇ УПАКОВКИ

11.11.2020

З вересня 2020 року австрійський виробник обладнання, компанія Starlinger, є частиною групи «Plattform für Verpackung mit Zukunft» ("Платформа для упаковки з майбутнім"), групи компаній, пов'язаних з пакувальною промисловістю, зі спільною метою встановити більш економне та стійке використання упаковки.


«Недостатньо просто думати. Для встановлення функціонуючого циклу упаковки нам потрібні чіткі цілі, технічні рішення та законодавчі норми, які повинні впроваджуватись і постійно оцінюватися», - каже Клариса Граф, менеджер зі сталого розвитку компанії Starlinger & Co. Ges.mbH. «Платформа“ Verpackung mit Zukunft» об’єднує компанії, які вже розробили рішення або досягли успіхів у цій галузі, і дозволяє їм об’єднати зусилля для подальших кроків. Starlinger хоче брати активну участь у цьому».


Як постачальник обладнання для виробництва тканої полімерної упаковки, а також для переробки пластмас, Starlinger пропонує не тільки стійкі рішення для упаковки, але й лінії для їх переробки. Інноваційні концепції мішків, виготовлені, зокрема, з переробленого PET та PP, які Starlinger розробляє, зосереджуючись на «Дизайні для переробки», задають тенденцію до функціонування кругової економіки упаковки. У галузі переробки пластмас Starlinger покладається на більш ніж 30-річний досвід. Встановлені у всьому світі лінії Starlinger обробляють полімери, такі як PE та PP, PET, PA, PS, PLA, PMMA та багато іншого. Виготовлений високоякісний регранулят може бути використаний у різних додатках. Щоб уникнути так званого «циклу вниз», найвища чистота та якість регрануляту мають першочергове значення. «В ідеалі, PET-пляшка повинна знову стати PET-пляшкою, а великий мішок - великим мішком. Цей «справжній» процес переробки ми хочемо застосувати на практиці за допомогою нашої концепції кругової упаковки», - описує Кларісса Граф модель для замкнутого циклу упаковки, розроблену компанією Starlinger.


Платформа «Verpackung mit Zukunft» об’єднує компанії по ланцюжку вартості упаковки, які прагнуть налагодити економію ресурсів, виробництво, використання та переробку упаковки. Це дозволяє обмінюватися інформацією щодо упаковки та циркулярної економіки та має намір створити цілісне рішення шляхом поєднання вже існуючих індивідуальних заходів. Бачення: кругова економіка, яка виходить за рамки переробки. На даний час платформа «Verpackung mit Zukunft» налічує 18 учасників.


Джерело: Starlinger