Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СТАЛИЙ РОЗВИТОК В КОНТЕКСТІ ПОЛІМЕРНОЇ УПАКОВКИ

20.10.2020

У сучасному світі людство не може обійтися без упаковки. За весь час її існування один пакувальний матеріал змінював інший. У середині минулого століття полімерні пакувальні матеріали почати активно заміняти папір та картон, металеву та скляну упаковку. Сьогодні їх використання в деяких регіонах світу перевищило межу в 50 % від всіх інших, особливо для пакування харчових продуктів та напоїв.

На жаль разом з тим, через відсутність належної інформації та, часом, необізнаних дописів у ЗМІ, а також «борців» за бездумну екологічність населення планети вводиться в оману стосовно шкідливого впливу полімерної упаковки на довкілля.


Насправді упаковка з полімерів не тільки легка, стійка, міцна та бар’єрна по відношенню до багатьох речовин, газів, запахів, а ще й безпечна та екологічна. Вона зберігає продукти від псування, а товари від пошкодження протягом відведеного терміну зберігання та користування. Її виробництво потребує найменше використання енергетичних та матеріальних ресурсів, допускає найменші шкідливі рідкі та газоподібні відходи у порівнянні з іншими видами упаковки.


До того ж відходи використаної упаковки при роздільному їх збиранні та попередньому сортуванні легко переробляються у цінну вторинну для виготовлення різноманітних виробів. І це є яскравим прикладом технологій замкнутого циклу.


До вашої уваги декілька фільмів, зроблених компанією DOW та її партнерами, які розкривають всі «секрети» розробки, використання та вторинної переробки упаковки з полімерів – цього унікального та корисного відкриття для покращення життя всього людства.


Давайте дивитись разом!