Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Співпраця Trinseo з Coexpan

12.09.2020

 

Trinseo, глобальна компанія з виробництва матеріалів та виробник пластмас, латексних в'яжучих та синтетичного каучуку, оголосила 1 вересня 2020 р., що Trinseo та COEXPAN, світовий лідер у екструзії листів для молочного ринку FFS у Європі, СНД та Америці співпрацюватимуть для затвердження різних технологій виготовлення полістиролу, придатного для переробки, що містить вторинну сировину, придатну для використання на світовому ринку молочної промисловості (FFS). За допомогою матеріалів, що постачаються Trinseo, Coexpan буде випробовувати вторинний полістирол за різними технологіями у своєму INNOTECH (COEXPAN & EMSUR Центр інноваційних технологій жорсткої та гнучкої упаковки).

 Ринок упаковки молочних продуктів FFS, який історично віддавав перевагу використанню полістиролу завдяки своїй технічній перевазі над альтернативними полімерами, останнім часом спостерігає більший інтерес до альтернативних матеріалів через неправильне сприйняття кругообігу та переробки полістиролу.

 

Trinseo та Coexpan спільно заявляють: «r-PS є інструментом, що змінює ігри на ринку FFS. Полістирол пропонує унікальний потенціал не тільки для утилізації із замкнутим циклом, але також із меншим викидом вуглецю та продовженням життєвого циклу завдяки своїй простоті при повній переробці, що дає полістиролу головну конкурентну перевагу перед усіма альтернативами. Промислові обсяги з’являться в Інтернеті до третього кварталу 2022 року».

 

Дініс Мота, генеральний директор COEXPAN , прокоментував: «Ми дуже раді, що заснували цю співпрацю з Trinseo, яка дозволить нам продемонструвати життєздатність механічних та хімічних процесів переробки полістиролу, полімеру з чудовими властивостями з точки зору ефективності та циркулярності в категорії ринку упаковки для харчових продуктів. Будучи світовим лідером у виробництві упаковочних рішень FFS та термоформування, співпраця з Trinseo у цьому плані підсилює наші спільні заходи щодо стійкості.
Coexpan дуже радий цій співпраці. Побачивши вирішальну роль, яку цього року зіграла полімерна упаковка з точки зору безпеки харчових продуктів та гігієни, ми розглядаємо переробку та циркуляцію як ще більш важливу. Наш дослідницький центр INNOTECH постійно впроваджує інновації, маючи на увазі переробку та циркулярність. Ми не запускаємо продукт без попереднього розгляду питання про циркулярність. Це партнерство забезпечує унікальну платформу, яка підтверджує нашу мету просування та досягнення моделі кругової економіки».


Ніколас Джолі, віце-президент з виробництва пластмас та сировини в Trinseo, додав: «Ми дуже раді співпраці Coexpan та Trinseo. Це є ще однією важливою віхою на шляху до перегляду продуктів в упаковці з вторинного полістиролу на полицях. Унікальна можливість переробки, яку пропонує полістирол, тепер набагато ширше визнана, і для нас чудово мати можливість співпрацювати з лідерами по ланцюжку створення вартості для подальшого розширення цього визнання. Повна циркулярність полістиролу неминуча, і Trinseo пристрасно до цього прихильна, але такі партнерські відносини є ключовими для прискорення переходу до кругової економіки та сприяння досягненню цілей Європейської Комісії щодо переробки».

 

 

Повна пропозиція компанії Trinseo щодо стійкості в переробці ПС охоплює механічні технології, технології розчинення та хімічні технології з чітким зобов'язанням закрити цикл переробки ПС, а саме:

  • - Анонсувати перший у своєму роді завод з переробки хімічних речовин полістиролу, який буде побудований в Європі;
  • - Планувати пропонувати в середньому 30% вторинної сировини в упаковці з пінополістиролу в Європі до 2025 року;
  • - Виступати членом-засновником Styrenics Circular Solutions (SCS), консорціуму, який досліджує нові методи переробки полістиролу; і
  • - Розширювати партнерство з компаніями по ланцюгу постачання відходів, щоб допомогти визначити нові способи збільшення обсягу та кількості пластмас, що утилізуються та переробляються шляхом розділення відходів.

 

Джерело: Coexpan