Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Проста інновація для оптимізації виробництва упаковки вже в Україні

04.09.2020

В Україні впровадили нове рішення для зберігання сировини на виробництві упаковки — стелажі drive-in для рулонів. Дана конструкція дозволяє використовувати всі переваги набивної моделі зберігання вантажів, тільки не для однотипних вантажів на палетах, а для рулонів. Суть рішення — забезпечити максимальний запас рулонної продукції при мінімальній площі забудови цеху стелажною системою.

Фахівці компанії Форстор розробили та виготовили одну таку систему для виробника пакувальної плівки в Дніпрі. В результаті на площі де раніше можна було розмістити 16 рулонів, сьогодні розміщується до 48 рулонів плівки. Такої ефективності можна досягти тільки завдяки максимальному ККД складської системи.


Переваги рішення для виробництва упаковки

Саме у набивних стелажів найвищий ККД. Оскільки практично весь простір, який вони займають, використовується для розміщення вантажів. Лише 15-20% простору займає сама конструкція. А для завантаження всіх рядів використовується один загальний коридор для заїзду техніки. Якщо порівнювати зі стандартними стелажами для рулонів плівки, то в них для обслуговування кожного ряду потрібно виділяти місце для вантажної техніки.Принцип роботи в’їздного стелажа для рулонів

Щоб завантажити рулони з плівкою на стелажний ряд, їх надягають на спеціальні вали. Кінці цих валів мають роликові підшипники, які ставляться на напрямні стелажа. Така конструкція забезпечує простий хід і доступність рулонів для розмотування прямо зі стелажа. Тобто, можливо завантажувати виробничу лінію касетним методом прямо зі складського стелажа. Без довгих витрат ресурсів та часу на переміщення сировини всередині виробничої екосистеми.Ефективне рішення для виробника гнучкої упаковки

Виробники упаковки, у яких сировина приходить в однакових рулонах можуть значно поліпшити виробничі показники, запровадивши таку конструкцію у свою систему. Це досить просте обладнання, яке дозволить підвищити ефективність використання площі цеху у 2-3, а то і в усі 4-5 разів.

 

Детальніше про набивні стелажі для рулонів — на офіційному сайті компанії.

Джерело: компанія Форстор