Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПАРТНЕРСТВО З COCA-COLA HBC ТА KRONES

23.10.2023

Новий винахід від Krones і міцне міжнародне партнерство з Coca-Cola HBC принесли на австрійський ринок інноваційне рішення для упаковки без полімерів.

Екологічна вторинна упаковка LitePac Top поєднує мінімальне використання матеріалів із надзвичайною зручністю для користувача.

 

LitePac Top Strap, який на 100% придатний для вторинної переробки, не містить полімерів, є частиною нової системи вторинної упаковки, яка також має паперову обгортку, придатну для переробки. Це дозволяє споживачам безпечно носити додому 1,5-літрові упаковки Coca-Cola, Fanta та Sprite.

 

LitePac Top Strap обробляється на заводі Edelstal на пакувальній машині Krones VarioPac Pro. ПЕТ-пляшки утримуються за допомогою картонних затискачів із вбудованою ручкою під шийкою пляшки. Стрічка з міцного крафт-паперу забезпечує додаткову безпеку при транспортуванні та водночас пропонує функціональну поверхню, наприклад, для штрих-кодів або окремих рекламних повідомлень. Вся конструкція виготовлені з 100 % відновлюваної та переробленої сировини та надходять від двох виробників упаковки Mondi та DS Smith.

 

«З LitePac Top компанія Krones реалізує підхід до пропозиції стійкої альтернативи звичайній термозбіжній плівці. Це передбачає заміну термозбіжної плівки верхнім затискачем і етикеткою із відновлюваної сировини. Завдяки виключенню термозбіжної плівки споживання енергії під час обробки значно зменшується. Для цієї мети у виробництві використовується наша випробувана серія машин Variopac, яка була розширена, щоб включити додаткові функції. Ми особливо раді, що разом із Coca-Cola HBC ми можемо використовувати цю нову технологію вперше на заводі Edelstal і, таким чином, зробити важливий внесок у стратегію сталого розвитку компанії. Видатним у цьому проєкті була ефективна співпраця всіх чотирьох партнерів проєкту, від ідеї до реалізації в найкоротші терміни», пояснює Вольфганг Хубер (Wolfgang Huber), керівник відділу замовлень та транспортних пакувальних технологій.

 

«Це перше у своєму роді пакувальне рішення для 1,5-літрових упаковок Coca-Cola, Fanta та Sprite. Це результат нашого підприємницького мислення, цілковитої віри у співпрацю з надійними партнерами та нашої зосередженості на досягненні чистих нульових викидів до 2040 року», — пояснює Марсель Мартін (Marcel Martin), головний директор із корпоративних питань та сталого розвитку CCHBC.

 

Після того, як LitePac Top Strap виправлав себе під час випробувань, у вересні почався вихід на ринок Австрії. За підрахунками, впровадження LitePac Top в Австрії дозволить заощадити близько 200 тонн полімерів на рік і значно скоротити витрати на електроенергію у виробництві.

 

Джерело: Krones